Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet magas a hőm, ha...

Mitől lehet magas a hőm, ha már meg van a vérzésem?

Figyelt kérdés

Április 9.-én jött meg, de a hőm azóta is 36,6, amit én egy kicsit soknak tartok, mivel átlagban 36,3 körül szokott lenni. Beszúrom a görbémet is hátha.....

[link]

Tudom itt az alaphőt is 36,5-re tette...

a dologhoz hozzátartozik, hogy az előző ciklus 2. napjától clostyt a 15. naptól pedig duphastont kellett szednem.


2009. ápr. 12. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a múlt hónapban már elmúlt a vérzésem mire leesett a hőm már azt hittem babó van a dologban mert végig fent volt és a vérzés után esett le , hogy most elment vagy nem is volt nem tudom de 36,8 tized fokos hővel menstruáltam a múlt hónapban 3 napig és rá kettő nap múlva csökkent le 36, 6 ra utána még egyszer felment és ugy esett vissza normálisra lehet elment de lehet nem is volt de akkor én sem értettem mitől lehetett, lehet nálad is ez van/lesz.

2009. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Rendes vérzésed van mert ha nem akkor lehet beágy vérzés is mivel sztem a 19. napon volt a péd és ha igazam van akkor viszont most ágyazódik be és nem mensesnek kéne lennie mert ha menses és 19. napon volt a péd akkor valami nagyon nincs rendben.

Előző voltam

2009. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé vérzek, bár ma már enyhülni látszott, de délelőtt sajnos nagyon eláztam, ami nekem se igazán tetteszett....de furcsa mód görcseim egyáltalán nincsenek. Nem tudom mi van.....csak a hőmet furcsáltam...
2009. ápr. 12. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!