Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek, mikor...

Mi a véleményetek, mikor mutathat babát a jósteszt?

Figyelt kérdés
Már 3 napja késik,ma reggel csináltam jóstesztet(Terhességi teszt negatív),halvány 2 csíkos lett,mindkét vonal ugyan olyan színű,egyik se erősebb a másiknal.Szerintetek ez mutathat babát vagy csak akkor ha nagyon erős 2 csíkos lenne?
2011. júl. 23. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem mensi előtt pár nappal már nagyon erős volt. Babás voltam.

Persze nem mindenkinek válik be. Ha már késik, miért nem csinálsz egy rendes tesztet?

2011. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy tesztből nem lehet jósolni. A jós teszthez több napon keresztül kell tesztelni és ha erősödik a csík akkor lehet gyanakodni. Tudni kell azt is, hogy sok az álpozitív jósteszt. Ennek az oka, hogy a szervezetben nem csak peteéréskor hanem egyébként is lehet LH hormon, ezért nem lehet tudni, hogy a terhesség miatti HCG hormonra vagy az LH hormonra reagál teszt.
2011. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak:Ma reggeli első vizeletes terhességi teszt negatív,de ezt a magyarázatba is leírtam.
2011. júl. 23. 09:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értem mi van nem igazán sokott késni a mensim,elég pontosak a ciklusaim.A cicieim is annyira fájnak,mintmég soha,és persze a mindjárt megjön érzés már 6.-ik napja.
2011. júl. 23. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Hát akkor szerintem nincs sajnos baba!
2011. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!