Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoknak, akinek nem megfelelő...

Azoknak, akinek nem megfelelő a prolaktin-szintje, mennyi ideig tart, míg azt gyógyszerekkel, vagy valamivel helyrehozzák? És milyen gyógyszert írnak rá?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónap alatt helyreáll. Nem biztos de lehet a Bromocriptint szedtem rá. De ez nem 100% mert már régen volt.
2009. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon magas volt.. kaptam rá gyó

gyógyszert is amitől folyamatosan hánytam abba kellett hagyni. Azóta nem szedek semmit, de sajnos így nehezebb a teherbeesés is.

2009. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a barátcserje helyrehozza a prolaktint, én még nem szedtem, úgyhogy nincs tapasztalatom, csak sokat olvastam róla. Nézz utánna.
2009. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Még nem tudom biztosra, hogy ez a gond, de sokan írták, hogy tejszerű levet préselnek ki a mellbimbójukból, ami nálam is fennáll, és peteérésem sincs, a hőmérsékletem állandó, 36,3-36,6 között ingadozik csak, elvétve egy-egy nap kilengéssel. Köv. hónapban lesz hormonvizsgálatom, 3. és 21. napon. Ahogy néztem, a prolaktint az első vérvételnél nézik majd. Elméletileg 9-én fog megjönni, úgyhogy kb jövő hó ilyenkorra megtudom. Remélem az lesz az egyetlen gond, és, mint mondtátok, hamar helyreáll.


A gyógyszeres kezelés alatt kell védekezni, vagy lehet közben is próbálkozni?

2009. márc. 31. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy Bromokriptines vagyok. Magas (volt) a prolaktinom, kiírták a gyógyszert - hát nem leányálom a kezelés, de kibírható. A tény, hogy már alig lehet a mellemből valamit kinyomni, miután a kezelés elkezdése előtt sok tejem (vagy micsoda) volt - tehát használ. Én kb. másfél hónapja szedem, életem első hónapja, hogy ÉREZTEM a tüszőrepedést, és merek abban reménykedni, hogy összejön a pici. Ami a mellékhatásokat illeti - olyan mint egy részegség: szédelgek, fáj a fejem, forog velem a ház, hányingerem van és vibrál a szemem, vagy nem tudom, ezt hogy fejezzem ki.

És lehet mellette teherbe esni, illetve szabad - doki azt mondta, engem a teherbeesés pillanatáig fog kelleni kezeljenek - remélem, mihamarabb összejön, mert unom, hogy másfél hónapja nem volt egy fejfájásmentes estém.

2009. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2009. ápr. 1. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!