Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhesen mernétek a...

5 hetes terhesen mernétek a Balatonban fürödni?

Figyelt kérdés

Persze csak ha jó meleg a víz. Nem vagyok hajlamos a fertőzésekre és a méhszájam is teljesen zárt, viszont volt már egy miss ab-om.

Imádok pancsolni!:(


2011. júl. 7. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egészséges terhességnél semmi sem indokolja, hogy kihagyd a fürdést :) A szabad vizek meg eleve sokkal tisztábbak (még ha nem is látszik), mint bármelyik strand vagy uszoda. Az úszás pedig még a terhesség alatt is ajánlott, ez az egyik legjobb sport ilyenkor, mert tehermentesíti a gerincet, lábakat, medencét (mondjuk, nálad ez még nem szempont). Nyugodtan fürödj :)

Gratulálok a babához!

2011. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Így van egészséges terhességnél semmi nem tiltja a fürdést, miért ne? Én mindhárommal nyáron voltam pocakos, fürödtem medencés strandon is, Balatonban is.
2011. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Én nem fürödnék, és nem is fürödtem sem 5, sem 25, sem 35 hetesen sehol.

Kibírtam azt az időszakot enélkül és nem is volt nehéz, inkább nem kockáztattam.

Egyébként régebben írta itt valaki, hogy egy fertőzés miatt megrepedt a magzatburka 23 hetes várandósan és elvetélt egy balatoni fürdőzés után...

2011. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nyugodtan,ha a doki azt mondta hogy zárt a méhszáj akkor hajrá!

Én is voltam!

2011. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
A fertőzést egyáltalán nem valószínű hogy a Balatonban szedte össze az a kismama aki elvetélt. Nem kellene hülyeségekkel rémítgetni.
2011. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
persze,én ennyi idősen nem is tudtam semmiről...
2011. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Balcsiban nyugodtan fürödhetsz, semmi gond nem lesz belőle.

Én a lányommal 6 hetesen voltam egy hétig a Balcsin nyaralni és semmi gond nem lett belőle. Most már 16 hós nagy lány!

Annyit még azért hozzá teszek, hogy én nem vittem túlzásba nem órákat voltam a vízben! De ezt csak zárójelben!

2011. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Én vagyok az, akinek babaúszason elkapott fertőzés miatt repedt meg a magzatburka... Igaz, nem a Balaton volt. De én tanultam egy életre! Terhesen nem megyek vízbe! A babaúszason sem gondoltam volna, hogy nem tiszta a víz. És nem kívanom senkinek, hogy ilyen bagatell dolog miatt kelljen idő előtt megszülnie az élő gyermekét. Szoval tőlem nem fogsz mast hallani, csak azt, hogy terhesen kerüld a pancsolast. Térdig épp elég bemenni! Persze 10-ből 8-nak nincs baja. De én mar nem merem megkockaztatni, hogy az a kettő legyek!
2011. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Megkérdezhetem, hogy honnan tudtad meg, hogy vízben kaptad a fertőzést? Lehet, hogy teljesen spontán alakult ki, vagy épp szex közben, vagy egy nyilvános vécében, vagy az is lehet, hogy más miatt repedt meg a burok, elvégre sok nőnek van fertőzése, mégse vetélnek el.


Ettől függetlenül nagyon sajnálom ami veled és a babáddal történt, remélem azóta már jól vagy és sikerült kihrdanod egy babát.

2011. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igy már megértelek....:((
2011. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!