Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
én utoljára juni19-24.-ig menstruáltam.utánna renszeressen együtt voltunk a férjemmel,tehát minden nap.juniusba hagytam abba a gyogyszert,mert babát szeretnénk.pár napja,rosszul vagyok,kivános,feszül a mellem,és fáj a hasam alja.csináltam tesztet,de negativ lett.annyira szeretném ezt a babát,hogy nem tudok okossan gondolkozni,hogy várok pár hetet,és el megyek orvoshoz.szeretném tudni,hogy ha 6évig fojamatossan szedtem a gyogyszert lehetséges e,hogy megakadályozza a teherbe esést?a tünetek lehet,hogy csak a hormonváltozás miatt vannak?tényleg ugy érzem,hogy terhes vagyok,csak ez az alhasi fájdalom aggaszt!nem vészes,de érzem,és eddig nem volt!
2007. júl. 4. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amit érzel, talán az, hogy a szervezeted próbál "visszaállni" az ovulációra, ami eddig ugye nem volt a gyógyszer miatt. Nekem az orvosom azt mondta, hogy várjak három hónapot míg a szervezet helyreáll, addig védekezzünk. Én nem kockáztatnék már az első hónapban a teherbeeséssel, az biztos. Mindenesetre, szorítok neked hogy baj ne legyen, és sok sikert és boldog babavárást kívánok, ha esetleg terhes lennél!
2007. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!