Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget kérnék teszt ügyben!?

Segítséget kérnék teszt ügyben!?

Figyelt kérdés

Kicsit összezavarodtam... Tudom, hogy kezdek megkattani, de elbizonytalanodtam. Hétfőre nem vartam.Tegnap reggel teszteltem ezt Corax Be Sure teszttel:


[URL] [link]


Ma vettem egy Gabriel tesztet, amit délutani vizeletből csinaltam, és teljesen negatív:


[URL] [link]


Kivert a víz, hogy ezt nem hiszem el. Ezért elrohantam a DM-be és vettem egy ClearBlue tesztet és egy neve nincset. Kisajtoltam az utolso cseppeket magambol, és ez lett a ClearBlue:


[URL] [link]


Nem túl erős, de hatarozott pozitív. Nem tudom, hogy észlelhető-e a képen. Probaltam úgy fotozni.


Szerintetek létezik olyan, hogy a mindenki szerint jonak minősülő Gabriel negatív, a többi pedig pozitív?


2011. máj. 18. 15:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ahogy latom, a ClearBlue-n nem latszik a csík. Azonban ott van. De nem olyan erős, hogy fényképezés soran lathato legyen...
2011. máj. 18. 15:02
 2/15 anonim ***** válasza:

szerintem pozi :)

de ha ez vígasztal én kb az 5. tesztet csinálom az 5. fajtával és minden nap ugyan olyan halvány halovány mindegyik, nem erősödik, ugyhogy én se tudom mit gondoljak és én is hétfő max keddre vártam :S

2011. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Gratttulllaaaaa!!! :))


Pozitív az biza!! A HCG másnaponta duplázódik meg a vizeletben, ugyhogy ha a + után másnap csináltál egy negatívat is, akkor a HCG szint pont nem volt megfelelő. Ráadásul ilyen kora terhességben! De ez + mindenképp.. :)


Ha jól értem, vártátok is nagyon! :)

2011. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez pozítív. Gratulálok :-)
2011. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát már ha csak abból indulsz ki, hogy háromból kettő pozitív lett, akkor szerintem igen biztató az eredmény.

Még nem gratulálok, de szorítok.

2011. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk :)!!! A terhességek előre haladtaval valahogy meghülyülök :D. Az első gyereknél időn túli pozi tesztem volt, és még csak meg sem fordult a fejemben, hogy nincs ott. A masodiknal alig lehetett kivenni, forgatni kellett, de akkor sem bizonytalanodtam el. Aztan elkezdtem olvasni, és egyre bizonytalanabb lettem a tesztelést illetően. Szeretnénk harmadik babat, és mar ez az 5. honap, hogy dolgozunk rajta. Az első kettő egyből összejött. Vén fejemre kezdek el nem hinni a sajat szervezetemnek. A hőm is 37,2 tartosan. Nem esett vissza. Ennek ellenére a nega Gabriel elbizonytalanított. Köszönöm a megerősítést! Nagyon kell ez most a gyenge labakn allo egomnak :D
2011. máj. 18. 15:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát bizony itt baba van!!! :) Gratulálok! :) Egyénként én a Gabriel tesztről nem hallottam jókat...
2011. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy a többi milyen erősségű, de a gabriel 25-ös. Nekem mindig igazat mondott. Talán még a délutáni vizelet nem elég neki.

Próbáld meg reggeliből. :-)

2011. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pozitív, gratulálok, ne aggódj. A reggeli már határozott vonal lesz!
2011. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű! A Corax a legszebb! :) 2 hét múlva én is szeretnék egy ilyet! ;) Azért holnap reggel saját megnyugtatásodra lődd el az olcsót is! :) Gratulálok!
2011. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!