Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megsértődsz, ha úgy azt...

Megsértődsz, ha úgy azt mondja valaki, hogy szerinte nem vagy terhes?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem én az őszintébb fajtából vagyok! A kérdésre úgy is válaszolok, bár igyekszem kicsit becsomagolni,hogy nehogy bántó legyek. De azt veszem észre,hogy rengeteg olyan nő van, aki megsértődik az őszinteségen. De akkor minek tesz fel valaki kérdést, ha nem tetszik a válasz? Kérdezi,hogy egy héttel mensi előtt fáj a melle, terhes-e? Erre leírom,hogy ebből még bármi lehet. Erre megsértődik.

Viszont azt is látom,hogy sokan meg annyira túloznak,hogy ihaj. Megdöbbenek, amikor egy olyan kérdésre,hogy esik a hője, holanpra nem várja és már barnázik is, de lehet-e terhes, valaki oda írja,hogy igen, lehet! Én is tettem már fel ezen az oldalon sok kérdést, de mindig azért,hogy lássam mások mit gondolnak, még ha az nem is egyezik az én véleményemmel!

Ti milyenek vagytok válaszok terén? Van, aki elismeri, hogy hajlamos túlon-túl pozitív válaszokat adni?:)


2011. máj. 17. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket a kérdéseket már el sem olvasom. Valahol fáj is ezt a "mindenáron optimizmus"-t látni, mert én is voltam így. Már majdnem kiirtam egy kérdést, hogy késik, kicsit barnázok, de ugye lehetek még terhes, és rádöbbentem, mennyire kétségbe vagyok esve...nem jó érzés.

Viszont volt olyan, hogy baromi halvány volt a pozitív tesztem, feltettem a képet, mert tényleg azt akartam tudni, hogy mások is látják-e a két csíkot, vagy teljesen meghülyültem, és mindenki azt írta, pozitív. És igazuk lett!

Szóval szerintem azért vannak értékelhető válaszok is.

2011. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor csak nézek mikor feltölti valaki a full negatív tesztet és olyan válaszokat kap, hogy "én látom a második csíkot!"

Én ezt nem értem, miért jó hiú ábrándokba ringatni? Én ilyenkor megírom, hogy szerintem negatív, de remélem később pozitív lesz...

2011. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem az őszinteséget, és ha nem egyezik a véleményünk, ÉN leírom amit gondolok. Hát nem ezért kérdezünk?????

Amit még nem szeretek, amikor valaki olyan kérdést tesz fel, ami sokakat megdöbbent, 10-20-an is hozzászólnak azonnal, persze undorítóan nem is a kérdésre válaszolnak, csak a saját véleményüket mondják el. Erre amikor ÉN válaszolván-e furcsának nevezett kérdésre, de valóban őszintén válaszolok, lepontoznak. Hát szépek vagyunk mondhatom...

2011. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Látom más is van így!:)

Nem azt mondom,hogy nem kell bátorítani, de amikor már látszik,hogy az esély arra,hogy terhes 10%, és 90%,hogy nem,akkor nem fogom azt írni,hogy tuti terhes vagy.

És azt is megfigyeltem, hogy többször lesz sajnos igazam. Már, amikor valaki megírja,hogy esetleg nem terhes!

2011. máj. 17. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az idegesít, hogy a végeredményt nagyon kevesen írjak le. Valamelyik nap rakerestem beagyazodasos vérzésre. Feljöttek a lehetőségek, és a 95%-anal nem lehetett tudni, hogy az egy csepp vér az végül baba lett-e. De szamtalan ilyen van.


Megértem, amit neheztelsz!

2011. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt válaszolom, amit saját magamon tapasztalok és ezt megosztom a kérdezővel, hogy nálam így volt, és szerintem nála is ezt jelentheti, mert én ezt tapasztaltam magamon, de drukkolok hogy ő babás legyen. :)
2011. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Csak véleményem szerint ezzel a saját tapasztalattal is vigyázni kell. Én ilyenkor odaírom,hogy nálam így volt, de ugye nem vagyunk egyformák!

Ilyen, amikor kérdezi valaki,hogy 7 mm-es a nyálkahártyája, lehet-e terhes. Azért valljuk be,hogy 85 %-ban nem nagyon. Erre egy kismama írja,hogy neki 5-tel baba volt. Én azt elhiszem, meg szerencsés, de azt hiszem,hogy azt ő is tudja,hogy ő kb. 1000-ből egy. Tehát szerintem úgy kellene írni,hogy ritka nagyon, de már előfordult.

Nekem pl. 5 nappal délutáni pisiből halvány pozi lett. Ez is elég ritka. Amikor kérdezik,hogy mikor mutatta ki, leírom, de hozzá is teszem,hogy ez ritkaság és ne adja fel, ha neki nem!

2011. máj. 17. 16:18
 8/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem az tetszik a legjobban, amikor feltesz egy kérdést, öten tanácsoljuk neki ugyanazt, pl hogy menjen el végre dokihoz, erre beírja kommentbe : jó, akkor még várok egy kicsit...

:-)))

2011. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mindig őszínte vagyok...néha túl ragozom a választ is...hogy tuti érthető legyen...

aztán csak nézek, hogy mindig csökken a %-om.... ez van ha valaki őszinte az nem biztos hogy tetszik az embereknek


jah és ha nem vagyok 100%ra biztos a válaszomban...akkor hozzáteszem, hogy de ezt csak hallottam, nem néztem uténa stb...nem épp h terhes-e valaki, mert azt csak a teszt v az orvos tudja megmondani:P

nem sértődnék meg amúgy...akkor ne tegye fel bénán a kérdést a Kérdező...


amúgy ha azt mondod tuti terhes, akkor nem is akar az lenni...ha emg h nem akkor babát akar... ki érti?

2011. máj. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!