Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kitol lehetek terhes?

Kitol lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a mestruáciom, igy nem tudom mikor van peteeresem.Clostit szedek (peteerest serkento) de eddig parommal nem jott ossze a terhesseg.Az utolso mestruaciom kezdete 2011.03.30-án volt most kellett volna megjonnie a vart mestruacionak 2011.04.31-én de azota nem jott meg.

A masik problema hogy exemmel(szeretommel) egyutt voltunk 2011.04.12-én de védekeztunk(ovszerrel).A jelenlegi parommal is egyutt voltunk 40.13-án de vele nem vedekeztunk.Parommal megint egyutt voltunk vedekezes nelkul 40.30-an a vart mestruacio elott egy nappal.

2011.05.02-án reggeli vizeletbol teszteltem de negativ lett.

Akkor a szeretomtol elvileg nem lehetek terhes,ugye??

Segitsetek!!!!


2011. máj. 5. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Már ne haragudj, hogy megkérdezem, de egy ilyen kapcsolatba akarsz gyereket szülni? Szegény párod...

Egyébként nem hinném, hogy terhes vagy, ha negatív lett a teszt. Ráadásul a szeretőddel védekeztetek is, szóval ha terhes is lennél, kizárt, hogy tőle.

2011. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Azt írod negatív a teszt. Akkor mi is a kérdés?
2011. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Gratulálok. Eszed az nincs. Remélem nem vagy terhes, mert alapvető dolgokra nem tudnád megtanítani a gyereked, mint pl. hűség, tisztelet, őszinteség.
2011. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szia, ha utánaszámolsz egy kicsit, akkor arra a következtetésre jutsz, hogy valószínűleg a szeretődtől nem vagy terhes, mert:

- ha tegyük fel 12-n volt ovud, akkor már a 05.02-i teszt ki kellene, hogy mutassa, ha a terhes lettél (ugyan ez a helyzet 04.13-i dátummal is)

- ha esetleg késői peteérésed volt és terhes lettél (04.30), azt lehet, még a teszt nem mutatja ki. Viszont ebben az esetben sem a szeretőd lenne a baba apja.


Szóval szerintem ha babás lettél, az nagyon valószínű, hogy a párodtól van.

-

2011. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Én ezt a kérdést nem írtam volna ki a helyedben mert itt ezért nagyon sokat fogsz "kapni" de megértem, hogy segítségért fordultál! Szerintem nem lehetsz terhes a szeretődtől, de remélem, hogy most inkább a párodtól sem vagy mert úgy tűnik nem igazán jó a kapcsolatotok.

Nekem hasonló történetem volt, annyi, hogy én nem voltam kapcsolatban, a párommal külön voltunk és utána kibékültünk. De Ő tudott mindenről, elmondtam Neki mindent. De itt megcsalásról van szó, ami valljuk be nem szép a párod felé! Miért teszed ezt vele? Ha egy kicsit is szereted még inkább engedd el és hagyd hogy boldog legyen, ne alázd meg őt így!

2011. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes. Ahogy szamoltam, több, mint 20 nap telt el az együttlét és a teszt között. Ennyi idő alatt kimutatta volna. A 13-ai együttlétet is ki kellett volna mar mutatnia. Ha 30-31 naposak a ciklusaid, akkor olyan 15-e környékén lehetett peteérésed - a nagykönyv szerint - éppen a 12-13-ai együttlétből lehetett volna baba, de nekem tényleg az a véleményem, hogy a teszt azt mar mutatta volna. Raadasul védekeztetek is a nem publikussal. Szerintem parazol, gyomorgörcsöd van, és emiatt a természet kicsit kibabral veled. Ne izgulj. Csak ésszel csinalni mindent!!!!
2011. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Veszem a bátorságot,és megköszönöm a kérdést feltevő helyében is a 22:11 hozzászólónak a normális válaszát!


Minden más bunkó válaszolónak pedig üzenném,hogy szerintem nem kell messzire jutniuk ha olyan nőt vagy férfit keresnek a mai világban,akinek szeretője van. Most ide került egy ilyen nő,aki vállalja,és akinek kérdése van. Ennyi.


Lehet,hogy szeretője van,de egyenlőre nem a kérdező "beszél" trágár módon és bunkó stílusban. Úgyhogy még lehet,hogy különb is néhány válaszolónál.

2011. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Te az április nem 30 napos? Nincs április 31 amikorra várod /vártad. Nem mintha 40. hónap lenne, de oké az elírás, nyilvánvaló.

Elvileg már az óvszer okán sem lehetnél a szeretődtől terhes, a negatív teszt meg mintha azt jelentené jelenleg senkitől.

2011. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem értékeld át a jelenlegi helyzeted. Majd ha biztos kapcsolatban élsz, akkor szülj gyereket. Szerinted, hogy hatna a fejlődésére, ha egy "háremben" élne? Éld ki magad, aztán foglalkozz a gyerek kérdéssel!
2011. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a megerto valaszokat.

Tisztaban vagyok dolgokkal ez nem azt jelenti hogy nem vagyok kepes az anyasagra.Nincs parom mellett allando szeretom de tortent egy egyuttlet aminek lehet nem kellett volna megtortennie.

en is ugyanugy utana szamoltam a dolgoknak es a 02-ai teszt negativ eredmenye megnyugtatott h nem estem teherbe.

Tudom h vedekeztunk de a tudat meg is ott van mi van ha ....??

Ezert mert feltenni egy ilyen kerdest ahol valaszokat kaphatok a bizonytalansagomra.

Parommal eleg bonyolult a kapcsolatunk , o nagyon szeretne babat én meg varnek vele de hagyok mindent hogy menjen a maga utjan.Sokat segitene egy baba a valtozasban.

Nem tartanam magam rossz anyanak attol hogy felreleptem, nem is tartom jo cselekedetnek,buntudatom van miatta, de ettol fuggetlenul tudnek jo anya lenni....

2011. máj. 5. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!