Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az oka annak, hogy a nő...

Mi az oka annak, hogy a nő babát vár és mégis megjön a vérzés?

Figyelt kérdés

És így mennyi az esélye annak, hogy a baba megmarad?

A helyzet az, hogy úgy érzem, hogy sikerült a baba, túl sok a furcsa tünetem és a hőm is elég bíztató szerintem. De nagyon aggódom, hogy ennek ellenére meg fog jönni a mensim, ami 4 nap múlva esedékes!!! És ha megjön, akkor is azt mondom, hogy tudom, hogy ott volt/van a baba! Mit lehet tenni, hogy ott maradjon a baba? Én úgy tervezem, ha megjön a vérzésem, utána mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz és mindenről beszámolok neki. És megkérdezem tőle, hogy lehet azt megelőzni, hogy ne menjen el a kisbabám? És kéne egy alapos kivizsgálás. Mert milyen hormonális betegség okozhat még babás tüneteket, mit gondoltok? Mert az is lehet, hogy akkor valami hormonális betegségem van? Mivel ha megjön a vérzés, akkor az nem normális ILYEN TÜNETEKKEL, akkor lehet hogy nincs is baba, csak valami iszonyat hormonális okok állhatnak a háttérben! :(((

Itt a görbém:

[link]

A ciklus 2. felében az első vérfolt, az csak egy halványrózsaszín volt wc papíron a szex után.

A 2. vérfolt az egy nagyon kevés mennyiségű halványbarna pecsét wc papíron.

És a legutóbbi vérfol (ovu után 8 nappal) pedig szintén nagyon halvány barna kevés pecsét volt wc papíron.

Azóta semmi pecsételés...a hőm nőtt, a melleim jobban fájnak, mint valaha...stb.stb.


2011. ápr. 11. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is, ne azon parázz előre hogy megjön. Koránt sem biztos. Ne ezen járjon az agyad. Nekem mielőtt nemjött meg volt egy pici piros vérpötty a wc papíron, ekkor gondoltam, hogy most volt a beágyazódás. És igen. :)


Ha pedig terhes vagy és megjön, akkor annak a színe nem piros kell hogy legyen, hanem inkább barnásnak. Ez azért lehet, mert lehet, hogy nem pont középidőben estél teherbe, hanem később. Ennyi. De amíg nem tudod biztosra, addig előre ne parázz, légy türelmes. Ha ott a baba, úgyis ott van :)


14. h km.

2011. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajna álterhesség is lehet,ez a ritkább.

nem kell rögtön aggódni ha nem marad meg a baba,akkor aggódj ha 2 naponta együtt vagytok,és fél év után se jön össze.

2011. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Twilight1980 ***** válasza:
Szerintem várd ki azt a 4 napot,amikorra meg kellene jönnie..:)Vagy,egy nagyon érzékeny tesztet én már kipróbálnék,ugyanis sztem nem azon napon volt a peteérésed,amikorra behúzták..:)Drukk neked..:)
2011. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem kell a rosszra gondolni. Nem lesz semmi baj. bíztató a görbéd, drukkolok:)

majd írj a feljeményekről

2011. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkolást és bíztatást nagyon aranyosak vagytok, majd írom a fejleményeket! Én nagyon félek a vérzéstől, és pont azért, mert úgy érzem, nem lenne szabad hogy megjöjjön!! Mert akkor a legrosszabbra fogok gondolni: vagy arra, hogy volt baba, és elment, vagy pedig hogy valami nagyon nagy hormonzavar okozta ezt velem. :(

Nehéz most nem aggódni, nagyon félek!

2011. ápr. 11. 09:13
 6/9 A kérdező kommentje:

Lányok, most mi ez az egész?

Ma ugye megemelkedett a hőm 37,1-re!

Az előbb meg észrevettem, hogy szivárog belőlem VIZES VÉR, semmi görcs és teljes nyugodtságot érzek (furcsállom is ezt a nyugalmat)! MI EZ AZ EGÉSZ???

Most meg fog jönni? Soha nem jött meg ilyen hamar, mindig napra pontosan jött a mensim! Múlt hónapban volt csak olyan, hogy 1 nap késéssel jött!

Most meg még lenne 4 napom a nemvártig! Semmilyen gyógyszert nem szedtem, ami bezavarna! Teljesen kétségbe vagyok esve! :((

2011. ápr. 11. 11:05
 7/9 A kérdező kommentje:

És ebbe a vérbe vannak pici darabkák is egy néhány.

Most megy el a baba? Vagy mi ez?

2011. ápr. 11. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
ha rendesen piros akkor megjön(sokan nem is tudják h terhesek voltak,mert megjön nekik időben)de attol mert nem marad meg az első hónapban,ne gondolj a legrosszabbra.
2011. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még nem jött meg, de azt hittem ma reggel, hogy meg fog jönni! Nagyon erős mensis görcsre ébredtem, a derekam majd leszakadt, melleim nagyon fájtak/feszültek. De még mindig csak ez a vér szivárgás van, nem jött meg! Pedig ilyenkor ha van ez a mensis görcs, azonnal meg is jön. Azt hittem meg is fog rögtön, annyira fájt. Este hőhullámom volt és azóta hányingerem van, a melleim is fájnak. A hőm sajnos csökkent 36,8-ra. De még 3 tizeddel ígyis alaphő felett van. Szerintem biztos meg fog jönni, csak most így jelentkezik. :((( Pedig még nem kéne jönnie, mert péntekre lenne esedékes és mindig pontos volt.

2011. ápr. 12. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!