Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? ( Lent)

Mi a véleményetek? ( Lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és gyereket szeretnék. Viszont tisztába vagyok azzal, vagyis hát épp ez az, hogy nem vagyok tisztába azzal, hogy miből tartanám el.Párom elmenne dolgozni de nem szeretném ha abbahagyná a szakmáját.Mivel senki nem lehetne a gyámom így össze kéne házasodni és hát azt se tudjuk, hogy hol laknánk. Tudom, hogy őrültség mivel a háttér nem felel meg de nagyon szeretnék picit és tudom, hogy jó anya lennék mivel ha azt vesszük hugomat is én neveltem. Az anyja a nevelésből csak a szoptatást vette ki szerepként.Anyának is engem hív.Vélemények??Az igaz, hogy GYES-t csak akkor kapok ha 1éven keresztül igazoltan dolgoztam?
2011. febr. 22. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon törd az agyad, hogy tanulj!! Nem tennél túl jót se magadnak, sem pedig a babának, ha ilyen bizonytalan jövöbe szándékosan belekényszerítenéd magatokat. Ne aggódj, nem maradsz le semmiről. Gondolj a majdan megszületendő gyerekedre, neki akarj jót, ezért tanulj még, hogy neki majd a lehető legjobb körülményeket tudd megteremteni.
2011. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az lenne a legjobb a picinek ha a körülények minden szempontból biztonságosak lennének. Csakhát van egy ismerősöm. Ő 16 évesen szült egy kislányt. Nem egyszerű nekem se kibírni, ha ő meg bírja csinálni én miért ne?
2011. febr. 22. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, sok lány szül 16 évesen, aki aztán fel is neveli a gyerekét. De miért sietteted ennyire? Miért nem törekedsz arra, hogy boldog, kiegyensúlyozott családot teremts a gyerekednek? Ehhez pedig az is hozzájárul, hogy családban nő fel a gyerek, és anyagilag sem mindegy, naggyon sokbaa kerül egy gyermek eltartása havi szinten.
2011. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Tisztába vagyok vele, hogy sokba van egy baba. De én érzem, hogy jó anya lennék és ez a legnehezebb.Minden kiüti egymást. Én szeretnék gyereket, de az anyagiak és a környezet mind ellenem van.
2011. febr. 22. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Éppen ezért NE erőltesd a dolgot. Majd neked is lesz gyereked, de majd később. Ennyi. Ne siettesd, mert egy kicsi élet nem játék.
2011. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem játék. Nem is erőltetem, csak ha becsúszna annyira nem bánnám.
2011. febr. 22. 16:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Azzal,hogy jó anya lennél még nem lesz tető a fejetek felett nem lesznek ruhái és nem lesz étel!Az is nagyon sok pénz mire megszületik még ha csak a leg alapvetőbb dolgokra is költesz(persze miből)?Az,hogy az érettséged és a tapasztalatod esetleg húgod után meg van még édes kevés egy gyermek felneveléséhez!!!

Mindenki azt szeretné,hogy a gyermeke tisztességben jó körülmények között nőjön fel!Neked ez semmit nem jelent?

Nem akarsz jobb életet gyermekednek mint amilyen a tiéd?

Gondold végig és inkább azzal foglalkozz mit tehetsz,hogy jó körülményeid legyenek 4-5 év múlva amikor már ésszerű babatervezésen gondolkodni!!!

2011. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Párom elmenne dolgozni. Csak nem lenne egyszerű. SŐt, nagyon is nehéz lenne.
2011. febr. 22. 17:12
 9/13 anonim ***** válasza:

A válaszodban benne van a lényeg:"Nagyon is nehéz!"

Előbb teremtsétek meg az alap feltételeket mert egy gyermek mellett már nehéz egyről a kettőre jutni,egy keresetből pedig lehetetlen!!!

Várj még a babázással mert így mindhármotok életét el szúrnád nem beszélve arról,hogy "apu"bármikor le léphet(soha nem tudhatod)és ott maradtok ketten jövedelemként esetleg 25.000ft gyerektartással!

Élvezd ki a fiatalságod mert gyorsan vége lesz és többé nem tér vissza!!!

2011. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A semmire akarsz megszülni egy új életet?Te jó ég! :(
2011. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!