Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy mensi előtt 7...

Létezik, hogy mensi előtt 7 nappal legyen peteérésem?

Figyelt kérdés

jan 2 án volt az utols mensim. 32 napos ciklusaim vannak, igy 20-án volt a peteérésem.

van ovu mikroszkopom amivel figyeltem is, de eggyértelműen nem mutatott semmit.vot igaz kis vonalkák,kinyúló ágacskákkal, de nagyon vékonykán.figyeltem magam is.nyúlós folyás, megnött mell, és fájó has, derék, és nagyon hátrahajló volt a méhszáj.a tüneteim nem múltak, csak ma reggelre mégtöbb lett a fehér folyásom.,megnéztem a mikroszkópot, és telis tele volt páfrányokkal, pont úgy ahogy a képen mutatja.Febr 3-án kéne a mensimnek megjönni,most lenne peteérésem?köszi a segítséget.egy nagyon bébit akaró.


2008. jan. 27. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Végülis meglehet. Gondolj bele olyan is van, hogy valaki a mensije alatt fogan meg!! Vagyis a teherbeesés sosem kizárt. Csak a ciklus közepén a legvalószínűbb. Ezért érdemes figyelned magad, hogy ha neked a 20. napon van tüszőrepedésed, akkor oda koncentráljátok az erőket. Akkor érdemes a 18.; 20.; 22. nap szexelni, így adtok a petének a legtöbb esélyt.
2008. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet nekem is később volt, bár nekem 28 naopos ciklusom mellett a 18-19-20 napon volt a peteérésem! De szerintem az arány ugyanaz! ;) Húzzatok bele!!! :)))20 hetes kismama (én is azt hasznltam, és bevállt)
2008. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nappal a mensi előtt van kb. Én úgy tudom,ezt kezelni kell, mert 5 nap túl kevés a beágyazódáshoz.
2008. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!