Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki Kb.28-35 évesen próbálkozo...

Aki Kb.28-35 évesen próbálkozott babával mennyi idő után jött össze?

Figyelt kérdés
Csak mert én 28 vagyok és nagyon nem sikerül.Talán a korom az oka?
2009. febr. 2. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen 7 hónap volt, most 29 évesen 4 hónap alatt sikerült. Statisztika szerint számít a kor, de nem ez a fő szempont. Mennyi ideje próbálkoztok?
2009. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj!Úgy adod elő,mintha vén lennél!Igaz,hogy a kor előrehaladtával csökkennek az esélyek,de ez még nem kor!Nekem van ismerősöm,akinek 28 évesen mind kettő baba elsőre sikerült!Ő a mázlista kategóriába tartozik persze!Jó neki!Mióta próbálkoztok?
2009. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Márciusban lesz két éve. Voltunk dokinál is, csak a petevezeték átjárhatósági nincs meg, de szerintem azzal nincs gond, soha nem volt nőgyógyászati problémám.
2009. febr. 2. 12:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
30 eves vagyok, oktober elsejen indult a babaprojekt es novemberben mar pozitivat teszteltem. Tehat elsore osszejott. :) Szerinem nincs semmi gond a koroddal!!! Vannak it olyanok is akik fiatalabbak mint te megsem sikerul a baba. Remelem sikerulni fog hamarosan.
2009. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy akkor pároddal lehet a gond?Vagy már ő is túl van a vizsgálatokon?Mi 1 éve próbálkozunk,nekem is most megy párom!
2009. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok újra.

Igyál cickafark és palástfűteát ha eddig még nem próbáltad. Nem én vagyok az első,akinek segített, itt ezen a weboldalon is agyondícsérik.

2009. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
39 leszek és azonnal összejött.Az első ezelőtt 11évvel szintén,úgyhogy nem vagyunk egyformák...
2009. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A párom eredményei tökéletesek, biztosan nállam van a probléma forrása. Nagyon szeretjük egymást és sohasem gondoltam volna hogy nem fog összejönni a baba.
2009. febr. 2. 12:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nem korfoggú, úgyhogy ez nem lehet ok!

Viszont az átjárhatóságit csináltatsd meg. Ha az a gond, akkor utána hidd el, ripsz-ropsz itt lesz a baba!

És attól, hogy sosem volt nőgyógy. gondod, nincs kizárva, hogy valamelyik p.vezetéked nem átjárható! Okozhatja ciszta is, amiről nem is tudtál, mert kiürült, vagy születéseddől fogva is lehet olyan, és arra sem biztos, hogy emlékszel,. hogy mondjuk, 2 évesen felfáztál-e vagy sem, mert mondjuk, még bezsélni is alig tudtál, és senkinek nem jutott eszébe, hogy azért sírsz, mert csíp, ha pisilsz...

remélem, meggyőztelek!

Bírható a vizsgálat, és szerintem, ennyit megér.

2009. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
javítok: korfüggő :-)
2009. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!