Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így éreztetek miután pozitívat...

Így éreztetek miután pozitívat teszteltek? Még nem tudom elhinni, fel sem fogom..

Figyelt kérdés
Pedig 4 tesztet is csináltam, mind pozitív. Nagyon örülök neki, de egyfolytában rohanok a wc-re hogy "ugye nem jön meg"?? Félelem és öröm együtt. Tudom hogy normális hogy fáj a hasam. Tudom hogy akkor fogom igazán felfogni mikor a doki is alátámasztja. Ti is így voltatok vele?
2009. febr. 1. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én sírva fakadtam...örömömben:)

Már 23 hetes vagyok, de még mindig nem fogtam fel, pedig már izeg-mozog is:) Ez egy csoda!!!

És gratulálok, hogy most már Te is a részese lehetsz ennek!

Nagyon boldog babavárást!!

2009. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontossan ugyan ezt csináltam ,főleg mert 2évig próbálkoztunk.:->>ird meg mi volt a dokinál!!!
2009. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én még most is futkározom a wc-re, hogy megjött-e.

Máskor meg úgy ébredek, mintha az egészet álmodatm volna, és nem tudom, hogy igaz vagy sem. Aztán a párom felvilágosít ilyenkor. :)

Valamikor meg reggel arra ébredek a pizsomában van a kezem, a pocakomon. Már most beleszerettem.

Gratulálok,

7 hetes

2009. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:) Köszi! Akkor nem csak én vagyok vele így. Rendben, majd írok ha voltam dokinál. Úgy izgulok! :) Annyira jó! :)
2009. febr. 1. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én is elsírtam magam örömömben,mikor kiderült,hogy babát várunk:DJa és én is 4tesztet csináltam:D:D12hetes vagyok most,és voltunk a héten uh-on,nagyon jó érzés volt,hisz már mindene látszott sőt még a keze is nyitva volt és így megtudtuk számolni mind az 5ujjacskáját:D
2009. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen sírtam örömömben, de a 2 csík láttán nem bírtam megállni. 3 tesztet csináltam. Nekem is volt 1 hetem (azt hiszem a 6.), amikor fájt a hasam, de ez természetes. Persze akkor szintén a wc-re rohangáltam, hogy ugye nem jött meg. 29 hetes vagyok, csüt.-ön végre megmutatta, hogy kislány, izeg-mozog, de mégsem tudom felfogni, hogy hamarosan anya leszek. Barátnőm és a szomszéd is azt mondta, hogy akkor fogom felfogni, amikor hazajövünk a kórházból. :-) Egyébként most, amikor megtudtam a nemét, megint ugyanaz az érzés fogott el, mint anno a 2 csík láttán. :-D
2009. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a mamámmal csináltam tesztet végig nevettük az egészet és semmi. Aztán a munkahelyemen csináltam tesztet miután már 1 hónapja késett a havim ott már volt halvány kék csíkom. Még a wc-n ülve írtam a férjemnek sms-t GRATULÁLOK APUKA! Ez dec 2-án volt. Orvoshoz dec 18-án mentem ott semmi sem látszott, ezért az orvosom azt tanácsolta menjek el vérvételre és akkor már lesz valamim amit a karácsonyfa alá tehetek. Másnapra megvolt az eredmény, még aznap mindenkinek elújságoltam. Karácsonyig várni? Mindenki örült. Szerdán már megyek 12 heti uh vizsgálatra nagyon várom. Amíg a félelem érzés szerintem addig bennünk van, amíg meg nem látom születéskor, hogy megvan mindene, egészséges.

Remélem Te is így érzel majd...

Hidd csak el és ne izgulj.

Jó egészséget kívánok

2009. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kérdésedet és a válaszaitokat!!! Jó volt csupa örömhírt olvasni. Így az én várakozós kedvemen is segítettetek!!!:)))
2009. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En rettenetesen orultem, alig bírtam magamban tartani...egy teszt volt csak otthon, errol csak a férjem meg a barátnom (kolléganom) tudott:)Munka után csináltam mégegyet...és másnap a férjem elutazott két hétre kulfoldre, ugyhogy magam maradtam az oromommel és mindne aggodalmammal...A hasfájás meg a gorcsok nálam a teszt után még 3 hétig jelentkeztek, ezt az idoszakot végigizgultam, csak aztán nyugodtam meg:)Es a rokonok is csak ekkoriban tudták meg a hírt. Gratulálok:)
2009. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam felfogni, csak néztem a tesztet és bámultam némán, és semmi hang nem jött ki a torkomon...

Gondolatban annyiszor elképzeltem mi lesz ilyenkor, de persze, hogy nem úgy lesz! :)

Már lassan 11 hetes leszek, de még a mai napig felfoghatatlan számomra..

Amikor éppen belegondolok, hogy mi játszódik le bennem és meglátom az uh-on mozgolodni, vagy meghallgathatom a szivhangját csodálatos érzés kerit hatalmába... leírhatatlan! :)

2009. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!