Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látjátok a halvány csíkot?

Látjátok a halvány csíkot?

Figyelt kérdés

5 nappal mensi előtt vagyok,ezt reggel csináltam,a tegnapi is ilyen,csináltam egyet vízzel is,azon semmi nincs.A régi kérdésemhez nem néz vissza senki,azért tettem ki újat!

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:

Miért nema Gravival kezdted, ha eddig a másik fajta nem volt egyértelmű?


Futás pisilni, tökre várom már az eredmént;)!

2011. jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
Megcsináltad?
2011. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Most vagyok,mert dolgoztam.Szóval 1óra 25 őerc telt el a 2 teszt között,lehet tényleg nem kellett volna megcsinálnom a gravit,nos negatív lett.Nincs rajta vonalka:(De már itt van egy gabriel amit reggel 7kor megcsinálok!Ha ez nem mutat semmit,akkor befejeztem a tesztelgetést,mert már beleőrülök:(
2011. jan. 19. 18:10
 54/77 anonim ***** válasza:
ugy tudom hogy meg mindig nem jott el a nem vart napja.akkor meg mi a fenenek tesztelsz minden nap egesz nap? nem is jo ilyen koran tudni hogy terhes vagy. a nem vart nap elotti pozitiv tesztek fele vegzodik havi verzessel. vard meg a nem vart datumat, huzzal ra meg 4 napot es ha akkor is pozitiv akkor minden rendben lesz
2011. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:
Azért tesztelek ennyit,mert minnél előbb akarom tudni!Tavaly sajnos fejlődési rendellenesség miatt kellett megszakítani a 3. hónapot túlhaladt terhességemet,és most figywelek mit eszek,iszok,nem emelek,hogyha baba van,baj ne történjen!
2011. jan. 19. 19:20
 56/77 A kérdező kommentje:
Ja és ma van a nemvárt napja.
2011. jan. 19. 19:21
 57/77 anonim ***** válasza:
sajnalom ami veled tortent de ez ellen nem lehet tenni. gondolom hogy nem iszol dohanyzol es drogozol naponta es nem is vagy rakodomunkas mert ezek azok a dolgok amiken surgosen valtoztatni kell terhesseg eseten. meg mindig ugy gondolom hogy ha turelmesebb lennel akkor nem porognel feleslegesen...ha terhes vagy akkor az leszel meg 4 nap mulva is de akkor legalabb mar biztosat tudsz
2011. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:
Hát,rakodómunkás épp nem vagyok,de eladó egy boltban igen,és ott van ám mit pakolni,cipelni.Most a kritikus napokban a kolléganőm megcsinálja a nehéz munkát helyettem,ha babás vagyok,az előző terhességből kifolyólag táppénzre megyek,ezért szeretném mielőbb tudni,hisz jelenleg az én munkámat is szinte ő végzi el.
2011. jan. 19. 19:56
 59/77 anonim ***** válasza:
ertem. ebben az esetben valoban jobb mielobb tudni de akkor sem az a megoldas hogy ilyen sokat tesztelsz mert csak eszed magad rajta...honap vegere kerj egy idopontot az orvosodtol mert akkor mar tutira meg lehet allapitani a terhesseget addig meg had cipekedjen a kolleganod meg egy hetet kibir...remelem hogy az orvostol megnyugtato valaszokat kapsz...minden esetre az hogy nem jott meg jo jel es a halvany csik is csik
2011. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:

Én megértelek, volt már vetélésem, én is mielőbb tudni akartam...

De a 6 napos teszt még fiziai képtelenség volt,és az hogy azóta nem erősödött, meg ez a mai negatív sajnos számomra egyértelművé teszi, hogy nincs baba:(!


Kérlek, ne hidd, hogy rosszat akarok, dekét hónapja én épp itt tartottam, mint te most:belekapaszkodtam a legutolsó szalmaszálba is! Aférjem nagyon megértő, és igazán társam ebben az egészben, pont emiatt visszarángatott a földre és kicsitt helyreigazított, hogy közel vagyok (voltam) hogy belehülyüljek ebben az egész babahajszába! És épp ezért nem sikerül...

Akkor rájöttem, többet ér a házasságom, mint hogy mániákus legyek, így leálltam. Nem tesztelgettem orrba szájba, nem szexeltünk naptár szerint...stb.

Békésen elteltek az ünnepek, és a második ciklusban terhes lettem! Mert elengedtem a görcsöt...;)


Hajrá! Szurkolok akövetkező sikeres ciklushoz:D:D:D.

2011. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!