Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlót vagy ilyet tapasztalt...

Hasonlót vagy ilyet tapasztaltatok már?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ki emlékszik rám, én írtam azt hogy 4-5 napja csak enyhe halványbarnás folyásom volt (ezen belül a 3.nap este vérfolt is volt) a ciklusom 21.napján. Ma vagyok a 37.ciklusnapomon és még mindig nem jött meg. Szárazság van, de közbe néha olyan mintha megjönne és már folyna is. bocsi a kifejezésért :) enyhe alhasi "szúrkák"vannak hol a jobb hol a bal oldalon,de inkább a bal.Tesztet csináltam,első nega,második másnap haloványan és időntúl pozi.Dokinál voltam (rákszűrés miatt is) és megvastagodott nyálkahártyát látott (9 mm) visszahívott 3 múlvára ha nem jönne meg. Fáradtság, álmosság jelen van,de ez lehet időtől is, mellem csak nagyon ritkán nyilalgat inkább, hirtelen mozdulatnál érzékeny a hasam. Nos csak az a szokásos kérdésem hogy volt így már valaki? :))
2010. dec. 29. 10:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
3 hét múlvára akart lenni :)
2010. dec. 29. 10:43
 2/24 A kérdező kommentje:
ja és 32-33 naposak a ciklusaim
2010. dec. 29. 10:44
 3/24 A kérdező kommentje:
dokinál 21-én voltam, előtte csináltam a teszteket. ha most csinálnék már tutira kimutatná,nem? lehet hogy ami a 21.napomon volt az a "valami" az lett volna a mensim? annyira gáz ez a várakozás....
2010. dec. 29. 10:45
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csinálj még egy tesztet, szerintem már kimutatná. Ha az előző időn túl lett halvány pozitív, akkor már volt hcg a vizeletben, csak még kevés. Ha kismama vagy, most már kimutatja. A hasi érzékenység hirtelen mozdulatnál nálam stimmelt.

19 hetes kismama

2010. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az első terhességemnél,hogy szurkált a hasam! A másodiknál meg ugy éreztem,hogy na ma biztos megjön,mert ugy görcsöl a hasam,de nem jött és utána pozitív is lett a teszt! A halvány csík is csík:)
2010. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, alig bírom kivárni a reggelt....de az lesz a biztosabb szerintem :) néhány perce erősebben érzem a bal oldali "szúrkát", néha olyan mintha felfújnának bennem egy lufit vagy valami hasonló :))) majd megírom hogy mi lett az eredmény holnap ! :D
2010. dec. 29. 13:07
 7/24 A kérdező kommentje:
ma reggel one step 25-ös teszttel negatív lett :(, nem volt érzékenyebb tegnap a patikában. de mensi még mindig sehol, ami reményt ad :) tegnap a férjemmel miután együtt voltunk a jobb oldalon, az alhsamnál mikor fel akartam kellni az ágyból nagyon beszúrt, pedig nem voltunk durvák, hogy attól lett volna.... nem tudom, elég tanácstalan vagyok. tegnap elszámoltam ma vagyok a 37. ciklusnapon, szerintetek mennyit várjak még a köv.teszttel? a dokihoz mivel 3 hetet mondott csak január 13-14-éntudok menni :/
2010. dec. 30. 07:15
 8/24 A kérdező kommentje:
most mégjobban elkezdett fájni a mellem,hol az egyik hol a másik. de nem érzékeny meg semmi más "tünetem" nincs, leszámítva hogy úgy érzem magam mint egy lufi :D holnap reggel lenne értelme tesztelnem megint? X-epilem van, azt hiszem az is 25-ös. Szerintetek?
2010. dec. 30. 09:31
 9/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok, szerintem inkább várj holnaputánig, sajnálom, hogy nem mutatott semmit, de ne add fel, amíg meg nem jön, még bármi lehet! A mellfájdalom nálam is megvolt, annyira, hogy alig lehetett hozzáérni :)

Sok sikert, mindenképp írd meg, ha változás van!

2010. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is holnapután csinálj még egy tesztet!Én amikor így voltam mint te akkor 2-3naponta csináltam a tesztet.
2010. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!