Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes lesz, minden...

Ha valaki terhes lesz, minden esetben besötétedik a mellbimbó és udvara? Vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés

Lehet valaki terhes anélkül, hogy ezt nem tapasztalja?

Illetve nem tapasztal semmilyen terhestünetet?


A válaszokat köszönöm!


2010. dec. 20. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél az egyetlen tünet a vérzés elmaradása volt.

Most várom a második babát, egyedül csak az álmosság, ami zavar, de ezen kívül semmi. Se cici feszülés, se rosszullét, se kívánósság.


Ez annyira változó! :)

2010. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, megnyugtattál, hogy még nincs minden veszve. Hétvégén kiderül!
2010. dec. 20. 12:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Hétvégén tesztelsz? :) Remélem két csíkod lesz! Én holnap megyek a dokihoz a 0. vizsgálatra/már nagyon izgulok. Nektek is hasonlókat kívánok!

Majd megírod, mi lett? :)

2010. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha hétvégén tesztelsz, még elég koraiak lennének a tünetek. Valakinek csak a mensi kimaradás után 1-2 héttel kezdődnek. Addig van remény, amíg nem jön meg! Szorítok!
2010. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem besötétedett
2010. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem se sötétedett semmit,rosszul se voltam,semmi bajom nem volt,csak fáradtság,de meloban pont pörgős időszak volt,így annak tudtam be,aztán már 3-4 napja késett,hát teszteltem,és csíkos lett:D
2010. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
olyan jó csajok, hogy írtatok, teljesen megnyugtattatok és reményt adtatok nekem, hogy még nincs veszve semmi és lehet én is babás vagyok. :)
2010. dec. 20. 13:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 4. hónap környékén sötétedett be, de nem csak a mellbimbóm és a bimbóudvar, megjelent a linea negrám is egyészen végig a hasamon és azt kell hogy mondjam, hogy talán még a nunimnál is kicsit besötétedett. Szóval örülj szerintem, ha ezt a "tünetet" megúszod, nekem nem nagyon tetszik, csak azzal tudom magamat vigasztalni, hogy talán van értelme, mivel így a bébi könnyebben rátalál a cicire :)

Szorítunk a csíkjaidhoz!

31 heteske

2010. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem mindegy lenne, csak azért kérdeztem, mert már kezdtem aggódni, hogy lehet nem lehetek babás, mert nekem nem sötétedik. De megnyugtattak, hogy ez nem mindenkinek van így és még tesztelhetek pozitívat hétvégén.
2010. dec. 20. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem sötétedett be és nem is érzékenyek a mellbimbóim, csak a mellem oldalt fáj.
2010. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!