Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második terhesség után a nők...

Második terhesség után a nők könnyebben esnek teherbe?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam, hogy miután már született egy gyerek, könnyebben esnek teherbe a nők. Lehet, hogy hülyeség, de kíváncsi vagyok rá, van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata. Nagyobb esély van így terhességre megszakításos "védekezéssel" is?
máj. 19. 12:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam. ELSŐ terhesség után a nők könnyebben esnek teherbe? Így szerettem volna írni.
máj. 19. 12:44
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom erre a tudomanyos magyarazatot, de nekem az orvos azt mondta, hogy “emlekszik” a test es emiatt konnyebb lehet.

Mondjuk nalunk pont masodlagos meddoseg lett belole, az elso azonnal osszejott, a masodik most 2 ev utan se.

Szoval nagyon nehez kiszamitani.

Ha nem akarsz gyereket, vedekezel rendesen, ha akarsz, akkor meg csinalod rendesen :D

máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
máj. 19. 12:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani. Van, aki szül sorozatban, más meg az első után leáll. Barátnőmék annak idején elég sokat vártak a másodikra, az elsőre meg nem.
máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az első pikk-pakk összejött, a második meg még sehol közel egy év után.
máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első a 3. hónapban jött össze a második 2,5 év után
máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Mindkét teherbeesésemhez 4-5 hónap kellett.

Mióta a férjemmel vagyok, csak megszakítással szexelünk, azaz 9 éve. Sosem lettem terhes, csak amikor elterveztük, hogy gyereket szeretnénk.

máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első sikerült egyből, a második 10 hónap után. Igaz, hogy szoptattam is még, lehet, hogy kozrejatszott.
máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez totál változó. Sógornőméknél az első kb fél év múlva jött. Második sosem feladták, mert kivizsgálásranem akartak menni. Bár valami lehetett náluk, mert nem védekeztek kb 7 évig mégse sikerült. Egyik barátnőméknél meg úgy gondoltak mivel évekig tartott az első úgysem jön hamar a második és szoptatott is. Erre 4 hónapos volt a baba és terhes lett.
máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő kb 8 hónap után sikerült.
máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!