Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangon 15mm nyálkahártya...

Norina955 kérdése:

Ultrahangon 15mm nyálkahártya vastagság benne 3mm rétegvastagságu folyadék gyülem.1hete késik béta hcg 2104 a doki semmit nem látott UH-n. itthoni teszt is pozitív egy hete. mi lehet ez?

Figyelt kérdés
máj. 10. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
1 hét késés esetén meg semmi nem látszik az uh-n. Most vagy 5 hetes terhes. Kell még 1-2 hét hogy hüvelyi uh-n látszódjon. Gratulálok, jó babavárást
máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

5 hetesen már petezsáknak látszania kellene legalább.

Legalábbis mikor nekem volt egy üres petezsákos terhességem, a 22mm-es petezsákra azt mondta a doki, hogy 4-max 5 hetes terhességnek felel meg.

máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
2000 feletti hcg-nél látni kellene petezsákot, ez elég gyanúsan méhen kívüli…
máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló...ez nem túl megnyugtató viszont akkor már éreznem kellene görcsöt és vérzést de semmi. Hétfőn vissza kell menni kontrollra
máj. 10. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor hátha csak nem olyan jó géppel nézték.
máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És az elképzelhető hogy az a 3 mm folyadék gyülem az lehet a petezsák is ?
máj. 11. 15:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem; mert a rétegvastagságú az azt jelenti, hogy a nyálkahártya két lemeze között van folyadék, a petezsák meg egy kerek cucc, azt nem így írják le.
máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál 4 mm petezsákot látott a doki meg mellette hematómát de az gyakori jelenleg. Hcg vizsgálatot kért halistennek péntekhez képest emelkedett már 6500. 2hét múlva hívott vissza. Reméljük addigra már szivhang is lesz. Ezek azért jó jel eddig mert fejlődik
máj. 14. 00:06
 9/10 anonim ***** válasza:
En mondtam.... egyes voltam.
máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 6 hetes mensi szerint és képzeljétek el megtaláltam a babám szivhangját itthoni szivhang figyelővel. Mivel már nem első terhesség ezért már megismertem azt amikor köldökzsinór áramlást és magzatvíz csobogást hallok ami még nagyon kevés van...nem téveszthető össze a szivhang.hangjával. csodálatos érzés volt
máj. 16. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!