Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt a clostyt nem tudom hogy...

Ezt a clostyt nem tudom hogy kell írni ezt simán felírja a doki vagy megelőzi valami vizsgálat?

Figyelt kérdés
máj. 6. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosa válogatja. Felelősségteljes orvos vizsgálatok után és cikluskövetéssel írja fel, de épp itt GYIK-en szembesülni vele, hogy bizony vannak, akik úgy írják fel, mint a cukorkát, és nem is követik, mit okoz.
máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Miért te beszednèd csak úgy? Gratulálok....
máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Alap lenne egy hormonpanel és petevezték átjárhatósági vizsgálat előtte, szedés után pedig ciklus követés Uh-val, esetleg repesztő injekció és az együttlét pontos időzítése.
máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3# na meg spermavizsgàlat sem ártana...minek tömje magát hormonnal, ha az apa jelölt meg vaktöltènnyel lövöldözik.
máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1# igazad van sajnos. Elég szomorú. Meg az is, hogy csak úgy beszedik.
máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek minden előttem szólóval, főleg #4-el. Van egy csomó alap vizsgálat amihez nem kell meddőségibe hónapokat várni. Ne szedj be mindent össze vissza ellenőrizetlenül amíg azt sem tudod mi a pontos probléma, ha van egyáltalán.
máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6 válaszoló köszi szépen!

Eszem ágában nem volt szedni csak kérdeztem!

Megyek orvoshoz nemsokára ott meglátjuk mi van lehet megint cisztám van bár 4 hónap alatt nem tudom kialakulhat e

máj. 8. 17:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a ciszta pár nap/1-2 hét alatt is simán kialakul.
máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!