Ki nem várja 29re??

Figyelt kérdés

Ma vagyok 10dpon ki hol tart??

Nekem mai teszt flce full negatív ...


ápr. 25. 07:22
 41/99 anonim ***** válasza:

Igen,de szerintem még nàlad is lehet pozitív kimenetele:) Drukkolok

Nekem volt hogy a nemvàrt napjàn lett elöször halvàny pozitív a teszt,de én a peteérést nemkövetem

ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 A kérdező kommentje:
Már most meg várom hogy legalább 2 napot kèsen
ápr. 28. 10:34
 43/99 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező de szerintem is van még remény🙏🏻🥰 Nekem egyre sűrűbben van a hasszúrka a mindjárt megjön érzés illetve a melleim is nagyon fájnak. Az ingerültség meg ki készít nem vagyok türelmes sajnos :/

C voltam.

ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:

Nekem még 2 nap nemvártig. Igyekszem nem figyelni a tünetekre🙈 Bár nekem a 3 gyerkőccel nem is voltak,majd csak 5.hét után,előtte semmi.

Kérdező,míg nem jön meg,addig van remény🥰

C,neked is megy a drukk :)


I

ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:

Köszönöm I neked is szurkolók 🤞🏻

Érdekes mert az első kettőnél abból egy missed ab lett nem volt nekem se semilyen tünet csak a mindjárt megjön érzés ezen kívül más nem.

ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
C voltam
ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:

Igen,mindenkinél más.

Én ilyenkor a görcsöléseim,meg a mellfájdalmat már rátudom pmsnek,de nekem előtte ezek máskor is vannak. 🙈

Amikor semmi nem volt,nálam akkor jöttek a gyerekek.

2fiam és egy lányom van. :)

De kezdek már türelmetlen lenni,hogy vajon sikerült e🥺


I.

ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek nagyon várom a fejleményeket 🥰🥰🥰
ápr. 28. 19:04
 49/99 anonim ***** válasza:

Nem bírtam ki és már kíváncsi voltam mi a helyzet mert konkrétan alig aludtam az éjjel annyira fájtak a melleim. Így csináltam egy Livsane korai tesztet (ez volt csak itthon)nem első vizeletből vártam 2órát nem ittam és negatív lett. Van még 3napom a nemvártig de azt gondolom ha terhesség miatt lennének a tünetek akkor már mutatnia kellett volna valamit. Vagy rosszul gondolom? A tesztre az van írva hogy 6nappal elötte kimutatja. Van tapasztalatotok ezzel a fajta tesztel? Ti hogy vagytok?

C

ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 A kérdező kommentje:
Szerintem ha 10s reggel ismételd meg szerintem korai volt még a teszt nem minden esetben mutassa nagyon szorítok neked szívből és szerintem jó jel ha fáj a cici 😁 szóval ne keseredj el
ápr. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!