Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik együttlétből sikerült...

Melyik együttlétből sikerült teherbeesned?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Pozitív ovuteszt előtti együttlétből
Pozitív ovuteszt napján
Pozitív ovuteszt utáni együttlétből
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt mégis honnan tudnád? 😁
ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom.

Csak kb-ra tudtam az ovut, nem homeroztem, ovuteszteltem

Szóval az ovu környékén gondolom 🤣

ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk onnan, hogy valaki az adott hónapban csak előtte/pont a pozitív teszt napján/utána volt együtt a párjával 🤷


Mi például január óta próbálkozunk, de eddig csak előtte és a pozitív teszt napján voltunk együtt, de még nem sikerült a baba. Ez az első olyan hónap, hogy (teljesen véletlenül) de az első negatív teszt napján tudtunk csak együtt lenni

ápr. 24. 21:30
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyetlen alkalommal voltunk együtt 2 hónap alatt, sajnos pont így jött ki, az az ovu napja volt és terhes is vagyok.
ápr. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi ebben a 3 napban mindig együtt vagyunk, meg persze előtte es utana is, de kerdes szempontbol lényegtelen.

Amikor az első gyerkőc fogant, lh csucs napján es masnap (ovu napja) voltunk együtt.

Most pár hónapja próbálkozunk kistesoval, várjuk mikor szeretne csatlakozni hozzank😊

ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mikor sikerült, de mind a 2x akkor lettem terhes, amikor a pozitív teszt utáni reggelen voltunk együtt.

Persze elotte is voltunk együtt, úgyhogy nem 100, hogy az az együttlét volt, de általában nincs alkalmunk reggel együtt lenni, és amikor volt, terhes lettem. Mind a 2 gyerek kb 8 hónap után jött.

ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

En evekig szedtem tablettat, kisebb-nagyobb megszakitasokkal (osszesen majdnem 9 evig) igy gondoltam, szetcsesztem a hormonhaztartasomat, szoval tesztelgettem. Abban a honapban, amikor teherbe estem, pont ugy alakult, hogy a pozitiv ovuteszt napjan nem tudtunk egyutt lenni, csak 2 es 4 nappal elotte.

Megis sikerult a baba, fel ev probalkozas utan, mostanra 24 hetes terhes vagyok (kislannyal, ha valakit erdekelne).

ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon életszerű, hogy valaki annyira készül a babàra, hogy figyeli az ovut mondjuk ultrahanggal de csak egyszer vannak együtt az adott hónapban 🙄Ha meg valaki azt gondolja, hogy ő érzi mikor van, hát arra nem alapoznèk, még a tesztre sem feltétlenül.
ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi csak az ovu napján tudtunk együtt lenni.

(Illetve még nagyon “korán” a 7. ciklusnapon, meg “későn” a nem várt előtti napokban.)

15 hónapos a nagyfiunk.

ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
OVU fájdalom napján :)
ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!