Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik dpon kellne meg jönnie?

Hányadik dpon kellne meg jönnie?

Figyelt kérdés

Sziasztok hányadik dpon szokott neket meg jönni ?

Mennyi időnek kell el telnie az ovutol? Sokan mondják 12-14 de hallottam már hogy 9 16 mi a valós ?


ápr. 24. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más, nekem általában a 13. napon szokott megjönni. Barátnőmnek meg a 16.-on. De volt már 1-2 nap eltérés.
ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14. napra jön meg általában.
ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek egyéni. Én pl. ezért szerettem a FertilityFriend alkalmazásban vezetni a hőgörbémet, mert pontosan láttam, hogy mikor volt ovum és az is kiderült, hogy nekem 13 napos a luteális fázisom. Mikor a nemvárt napján nem esett le a hőm, akkor már teszt nélkül is tudtam, hogy terhes vagyok. Persze csináltam aznap tesztet és pozitív volt.
ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

12-16 nap az egészséges.


Átlagosan 14 nap.


Minden embernek egyéni, viszont az fix.


Ha mondjuk neked 13 napos, akkor néha lehet 12 vagy 14, de 15, 16 vagy 11 sose lesz. Ez csak az ovi ideje dönti el, reggel vagy este reped a tüsző.


Szóval a luteális szakasz napjai állandók, maximum +-1 nap az eltérés, így ha mondjuk lh tesztet használ az ember, egy nap eltéréssel fixen tudhatja mikor jön a havi.


Hosszabb szakasz nem igen létezik, sajnos rövidebb igen. 11 napos még tűrhető, 10 napos luteális már orvosi segítséget igényel, nyilván van akinek ennyivel is sikerül teherbe esni, de itt már gond lehet, mert nincs elég idő a beágyazódásra, mivel hamarabb válik le a méhnyálkahártya. Ugye a beágyazódás nem megy végbe hamarabb egy rövid luteális szakasz esetén.

ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a válaszokat ☺️ én még csak 9dpon vagyok de már olyan érzésem van mintha meg akarna jönni enyhén görcsöl a hasam szurkál jobb oldalon mellem érzékeny.

Hát akkor jó lenne ha váratna magára legalább 12-13 dpoig

ápr. 24. 15:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 15.nap jön meg ovu után, de van hogy már 1 héttel előtte görcsölget a hasam, a mellem meg néha már ovu másnapján fáj.
ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én mindig ebből tudom, hogy sikertelen a hónap....egy héttel mensi előtt görcsölök meg fájnak a melleim és puffadok. Terhesen gyakorlatilag a pozitív tesztig nincs ilyen. Legalábbis nálam.
ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valószínű nálam is ez lesz még van 3 nap menszeszig de szerintem el engedem ezt a hónapot is.... Azt hittem előbb fog jönni a tünetek arra hajaztak
ápr. 26. 09:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem azutolsó pár terhességnél(kémiai) meg pont az volt a gyanus hogy görcsölgetek előbb, meg máshol fáj a mellem, és a böfögés(nem szoktam) de ilyenkor kb 8-9dpo nál jött a böfögés, ilyenkor a 10 es teszt halványan + is lett
ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Uhuu sajnálom 😓 van itthon x-epil teszt de nem hiszem hogy bármit is mutatna 11dpon majd reggel tesztelek egyet nem vesztek vele semmit... Azóta sikerült teherbe esni ? Milyen a kémiai terhesség?
ápr. 26. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!