Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csökkenő progeszteron szint...

Csökkenő progeszteron szint arra utal,hogy nincs baba? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hátha Ti jobban értetek hozza 😀 kb 13-14.-én volt ovulaciom volt is két szép nagy tüszőm, 19.-én és 23.-án voltam progeszteron vervetelen első nap 130.89 volt , a tegnapi pedig 123.41 lett. Ez rosszat jelenthet ha azóta csökkent? 🥹 előre is köszönöm a segítséget!



#baba #progeszteron #Progeszteron szint csökkenés
ápr. 24. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. A progreszteron szint nem állandó még egy napon belül se. De az, hogy ilyen magas, az se jelzi tutira, hogy terhes lennél, inkább csak dupla ovulációt. A progreszteron szint mérése nem terhesség megállapításra szolgál. Ajánlom helyette a hcg mérést, ha már mindenáron...
ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze tudom, csak nem tudtam számít -e ha most alacsonyabb lett. Azt tudom,hogy nem jelzi biztosra ilyenkor csak a HCG a babát. Csak a leletek eredménye miatt kicsit aggódtam talán az már biztos így ,hogy nem

Sikerült. De akkor még van remény amíg nem jön meg . :) köszönöm szépen a valaszod!! :)

ápr. 24. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyivel is lett alacsonyabb? Héttel? Ez kb a semmi kategória.
ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem jelent. Nekem progeszteron pótlás mellett, két megtapadt babával is csökkent valamennyit (lombik volt).
ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszokat!😊😊
ápr. 24. 15:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!