Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagy nem terhes?...

Terhes vagy nem terhes? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
18 hete veszítettem el a szüzességemet akkori barátommal. (akivel sajnos nemrég szétmentünk) Először mikor beakarta tenni még gumi nélkül nem igazán bírta, ez tartott egy két percig. Aztán gumit húztunk hogy könnyebb legyen és a védekezés miatt. rettenetesen féltem alapból a terhességtől mindig is. De utánna nagyon rágörcsöltem. Már az első héten minden bajom volt mellfeszülés, hányinger stb.. Nagyon megijedtem mert pár napot késett is. Aztán megjött megnyugodtam de csak 3 napig tartott. Megint nagyon beparáztam mert olvastam hogy ez utalhat terhességre. Aztán bnők és barátom nyugtattak hogy nem lehet baj. Aztán újra megjött egy hétig megvolt és semmi változás nem volt vele se színe, se állaga nem más mint bármikor is. Akkor is megnyugodtam...de utánna mégis mindig mindig ideges voltam. A hasamat mindig keménynek éreztem/érzem. Aztán most 3.jára is megjött pontos időben ugyanúgy egy hétig tartott mint előtte. É ugyanúgy nem változott semmi sem.( mert halottam hogy a terhesség alati menstruáció kevesebb és más színű általában)De egyszerűen 18 hete nem tudok megnyugodni annyira félek hogy még tesztet sem merek venni, pedig nem egyszer elhatároztam. Többször olvastam hogy ezekbe a hetekbe kezd el jobban nőni a has már azt is vagy beképzelem vagy nemtudom mintha nagyobb lenne. teljes idegroncs vagyok már. ( ja és azóta nem voltam együtt senkivel) Kérlek adjatok tanácsot vagy véleményeket. De normális válaszokat szeretnék. Köszönöm szépen 17/L
2010. okt. 27. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, de tuti nem vagy terhes. Azért vegyél, mert úgy érzem rajtad, mi itt 100-an is mondhatjuk, hogy nem vagy terhes, úgysem fogod elhinni. :)
2010. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján teljesen megnyugodhatsz, nem vagy terhes. ez tuti!!!

ha még jobban megnyugtat csinálj egy tesztet és 100% negatív lesz.

2010. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ma is, tegnap is, és tegnap előtt is leírtuk NEM VAGY TERHES!! Menj el pszichológushoz!

Légyszíves legyen már benned annyi tisztelet hogy nem nézed hülyének a válaszadókat. A ma reggeli kérdésedet is törölték már.

Nem sértegetni akarlak de ami sok az sok.

2010. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes,nyugi!Javaslom hogy jövőbeli kiegyensúlyozott,és para-mentes szexuális életedért,tegyél meg annyit (ha lesz barátod)hogy elmész nőgyógyászhoz és íratsz fel fogamzásgátlót+(óvszer nemibetegségek ellen)Ha tudod hogy mindent megtettél,és felelőségteljesen éled a "felnőtt" életet akkor jó élmények előtt vagy.
2010. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hová tűnt a többi válasz? az enyém is eltűnt!!!!!!!
2010. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hol vannak a válaszok? És miért törölték?
2010. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!