Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikorra nem várja? (2024)

Ki mikorra nem várja? (2024)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van még aki ebben a hónapban próbálkozik?🙂

Én 12-ére nem várom!


Egy régebbi topik inspirálta a kérdést, ott elég jó kis csapat gyűlt össze😊



márc. 1. 01:50
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯
 761/877 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! A termekenysegtudatos tanfolyamon arrol volt szo hogy baratcserje tartalmu etrendkiegeszito csak igazolt ovu utan szedheto mert pont hogy most magadnak tolod ki az ovulaciot. Ugyanis a baratcserje a progeszteron szintet hivatott tamogatni es eleg eros gyogynoveny. Ovu elott meg ugyebar nem jo hogy tolod magadba a "progeszteront"

R

máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 762/877 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leirtad😊

Tiszta barátcserjet nem mertem elkezdeni.

Ez nem szintiszta baratcserje, viszont érdekes mennyivel másabb a szemlelet.

Orvosommal beszéltem és ő nem mondott ilyet, illetve gyerkőc előtt nekem pár nappal előbbre hozta az ovut, úgyhogy nemtudom.

Most vagy a szokásos 20.cn lesz vagy 1 nappal később, mert ennyivel később kezdett erősödni a teszt.

Juni közepén megyek a dokimhoz, kíváncsi leszek foglalkozik-e velem komolyabban igy, hogy szoptatok vagy tényleg el kell engednem, lesz ami lesz alapon

máj. 18. 14:12
 763/877 anonim ***** válasza:
F én a sima babavárót szedem picivel több mint egy hónapja és sikeres is lett a hónapunk egyből, eddig meg próbálkozhattam bármivel nem jött össze. Annyi hogy valószínű kell magnéziumot szedjek mellé mert sokat görcsölgetek
máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 764/877 anonim ***** válasza:

Köszönöm! 😊 ha nem sikerül a hónap akkor mindenképp kipróbálom! De reménykedem nagyon mert ahogy írtam 1-2 napja kb volt egy szúró fájdalmam ma pedig egy minimális barnázásom volt 🥰

F

máj. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 765/877 anonim ***** válasza:

B, én is kislányra tippelek nálunk egyébként.😁 De anyum családjába, mindenkinek fiú volt az első gyerek. Sőt a 2. is és a 3. volt mindenkinél lány. Szóval nagy esély lesz nálam is a fiúra 😁


F, én pedig a GAL + babavárót szedem. 😊

Tyű, az nagyon jó, ha volt egy pici barnázásod. Barátnőmnek is így kezdődött a terhessége. 😊 Nekem semmi ilyesmi nem volt. Csak annyi, hogy késett a mensim 1 napot. 😅 Most sincs semmilyen tünetem, csak annyi, hogy néha picit hányingerem van, meg nem eszek annyit. Mikor kellene megjönnie?


Kérdező, nagyon szépen erősödik az lh teszted. 😊


Volt még itthon egy tesztem, és gondoltam megcsinálom, ne árválkodjon egyedül a fiókban. És ugyanolyan erős pozi lett mint a kontroll csík. 😊 Ez az első ilyen tesztem. Már csak a kedd estét várom, hogy minden rendben lesz-e. Mondjuk aznap leszek elvileg 5+2 hetes. Nem tudom mit fog ilyen korán még látni a doki. 😅


Rc

máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 766/877 anonim ***** válasza:

Rc, mi szerdán megyünk este megnézni a kisbogyót🥹 Én akkor leszek 6+2, el sem hiszem hogy már eltelt lassan 2 hét mióta tudjuk, remelem minden rendben lesz nálatok is, és nálunk is🤞🏼

161/V

máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 767/877 A kérdező kommentje:

Várom az uh-s beszámolókat lányok❤️❤️

Nekünk pedig sok pozitív tesztet kívánok a ciklus végén🤞❤️‍🩹


Én a tegnapi lh teszt után holnapra vártam az lh csúcsot, de most 10 orakor ilyen szép erős tesztem lett🙈🙈 kivancsi leszek délután mit fog mutatni, de nem mostanában volt ilyen erős tesztem. Tegnap délután óta szurkálnak a petefeszkeim, szóval reménykedek🤞

[link]

A rózsaszín teszt is pozitív lett, csak képen nem adja vissza

máj. 19. 10:23
 768/877 anonim ***** válasza:

Rc, kereken egy hét múlva kellene megjönnie . Még a mellem sem fáj. Remélem nem csak a sok munka miatt volt 😊🙏🏽

Durkkolok mindkettőtöknek csajok, hogy jó legyen minden a dokinál ❤️

Kérdező hajrá! 🥰 (a képet nekem nem nyitja meg)

F

máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 769/877 A kérdező kommentje:
Szerver hiba volt, de talán most már működik😊
máj. 19. 11:44
 770/877 A kérdező kommentje:

Hogy vagytok lányok?

Kinek hogy telik a hosszú hétvége?😊😊


Én ma programozni szerettem volna a gyerkőccel, de ugy szurkálnak a petefeszkeim, alig tudok mozdulni🫣 ma van ovu napja, mai tesztem is erős, de már negatív

máj. 20. 13:09
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!