Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mutat szellemcsíkot a...

Miért mutat szellemcsíkot a tesztem? Milyen véleménnyel vagytok a Lily tesztről?

Figyelt kérdés
Először is Pénteken mindenképp tervezem, hogy megyek dokihoz. Utoljára okt. végén volt menstruációm, azóta semmi. De közben volt vérfoltozás egyszer nov. 1-én és most dec.27-én aminél azt hittem megfog jönni, mivel eléggé erős menstruációs görcseim voltak, de csak amolyan véreres nagyon nedves folyásom volt kb. 1,5 napig utánna mintha elvágták volna. Most csináltam egy Lily tesztet, de csak szellemcsíkot látok rajta halványan, de kivehető...én látom rajta.
2009. jan. 4. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szóval kétcsíkos vagy??akkor most kb héány hetes terhes lehetsz??8-9??sztem reggel csinálj egyet...ha pozitív akkor pozitív halványan is...de dokihoz menj minél előbb
2009. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kétcsíkos??? Sajna azt nem merném állítani, mert már 2 héttel ezelőtt is csináltam ezt a tesztet és akkor is úgy nézett ki hogy az ún. szellemcsík megjelent és kb. fél napig volt csak látható..... ezért nem igazán tudom mire vélni....és most is kivehető , vagyis tényleg látható csík van de nangyon-nagyon-nagyon halványan...

Lehet, hogy ez a fajta teszt nem túl jó????

2009. jan. 4. 16:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia


A lilly teszt képes "szellesekedni" hidd el nekem. Én, sajnos jó párszor bedőltem már neki. Szerintem vegyél egy jobb minőségű tesztet pl: Gabriell vagy a coraxosak is jók.

És tesztelj azzal. Sok sikert.

2009. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Clearbluet tudom neked ajánlani, igaz egy picit drága (1700 Ft), de nagyon megbízható. Ha az a teszt is negatív, akkor ahogy írtad marad a doki, mert lehet valamilyen hormonális problémád lehet. Egyébként hány naposak a ciklusaid?
2009. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is voltmár szellemcsik sajnos.
2009. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amúgy az benne a pláne, hogy egész évben pontosak voltak a ciklusaim, még a dokim is azt mondta hogy nem lát semmi gondot, akadályát a babának....a ciklusaim beálltak 22-24 nap közöttire. ezért is furcsa nagyon hogy most meg már mióta nincs semmi....

Vettem kb. 1 hónapja PG/53 ovu mikroszkópot, ami akkor majdnem egy hétig páfrányos volt majd azóta egyfolytában egy-két nap páfrányos, majd egy-két nap vegyes felvátva.....

2009. jan. 4. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak ez a ciklusod sikerült ilyen hosszadalmasra. Én nem használtam olyan mikroszkópot, de olvastam a használatáról. Ha több alkalommal mutat páfránymintázatot, lehetséges, hogy a szervezeted újra és újra nekifut a tüszőrepedésnek. Próbálkozik. A hőd hogy áll? Szoktad mérni?
2009. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam a teszttel! Sztem vegyél még egyet,aztán doki!Nekem is mikroszkópom volt,évekig bevált,biztam benne!Most terhes vagyok!Nekem most nem vált be! Neked sok szerencsét kivánok!
2009. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem teljesen jót mutatott a Lily teszt, kicsit halvány volt, de kétszer is jót mutatott! A mikroszkópot én is használom, és amikor "végig" páfrányos volt, akkor utána ki is derült, hogy terhes vagyok! Sajnos utána elkezdtem picit vérezgetni-hol barnás, hol egyértelműen véres volt- és elvetéltem. Mindenképp látogass el a dokidhoz!!! Az a biztos!!!

Minden jót kívánok!

2009. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem a Lily legalább 10-szer szivatott meg eddig, azóta már végképp nem veszek olyat...

Mindig szellemcsíkos nekem!

Úgy van értelme megvenni, hogy az első, ha szellemcsíkos, vagyis negatví, akkor a másodikat megcsináűlod 1 hét múlva. Ha ugyanolyan, akkor nincs baba, mert baba esetén bizony erősödnie kell!

2009. jan. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!