Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Womens cream, progeszteron...

Womens cream, progeszteron krém? Lehet hogy ezmiatt nem jön meg a mensim? Vagy baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megrendeltem ezt a progeszteron krémet a 11napos luteálisaimat akartam kitolni vele, hogy sikerüljön a baba és támogassam vele a beágyazódást is..meg amúgy is több tünetem van alacsony progi szintre


Aki nem ismerné:

[link]



Na most az a gáz, hogy most kezdtem el kenni a szakértő tanácsára napi 2x reggel este..kb 2hete a peteérés után


Na és nem jön meg a mensim

eddig több éve 11dpokkal zártam a ciklusom, most már 15 nél tartok.


Ilyen soha nem fordult elő velem, kivétel mikor terhes lettem de ott egyértelműen határozott 2 csík volt a teszten

Mérek hőt, tudom mikor volt peteérésem, látom is, már 3-4 napja meg kellett volna jönnie


Teszteltem persze de iszonyatosan nagyon nagyon haloványkák, szinte csak én látom a csíkokat.


A leírásában az van hogy előfordulhat hogy a krém miatt hamarabb jön a mensi meg hogy csak akkor kell abbahagyni a kenést ha már megjött...de nekem azóta se semmi...


Van elérhetőségük, írtam is nekik, hogy ez létezik e, hoyg ennyire tartja a progeszteronszintem, hogy nem jön meg, de még nem kaptam választ (múltkor is jópár nap volt mire válaszoltak)


Van taoasztalat erről?Szerintetek létezik, hoyg ezmiatt a homeós krém miatt nem jön meg a mensim?


2010. okt. 22. 17:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, de nem ismerem ezt a krémet, viszont ha van halvány pozitív teszted az utalhat babára, sőt.

Én úgy gondolom az is benne lehet a pakliban, hogy ez okozza, de akár a baba is. Milyen tesztet használtál?

2010. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ

azt kihagytam, hogy hő magasan van 15dpo eddig 11volt mindig

és a tesztek volt 25ös is és 10es is

többféle, legalább 4 féel de mindd nagyon minimálisan látszik

nem szellemcsík, de nem is erősödik

2010. okt. 22. 17:09
 3/29 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


13-15dpon már erősebbnek kell lennie:(((

És tuti a tr napja

Max 2 nappal kevesebb dpo

2010. okt. 22. 17:11
 4/29 anonim ***** válasza:

Tévedsz, ez erősödik. A 12. dposon megmondom őszintén semmit sem látok, de a 13.-on már igen és az pozitív. Ha nincs HCG akkor ez sem lenne.

Hallgass rám és küldd el az apukát a gyógyszertárba, ő vegyen 2 db Qupido tesztet. Ezt holnap reggel és holnap után reggel csináld meg.

Ez a teszt pozitív lesz, én már most azt mondom, hogy babát vársz, mert ez tényleg pozitív, mármint az utolsó, a többin nem látok semmit, de azon igen, és az érzékenyebb is. Szóval én ugyan még csendben, de gratulálok :)

2010. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ja és a válaszomat azért ne vedd fixnek, szóval nehogy aztán csalódás érjen, de én úgy gondolom van okod reménykedni a babában :)
2010. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
szia!!! Ez egy igen jó kérdés!!! Ugyanis én 4 hónapja használom ezt a krémet, és mindig rendesen pont 29 napra jött meg. Aztán a múlt hónapban 2X jött meg egyszer a 20 napon utána pedig a 29.-en, de mindkettő gyenge volt. Azt mondta a Nóra, hogy ilyen előfordul, majd rendeződni fog, ahogy a hormonok is rendeződnek. De! Ebben a hónapban nem jött meg. Tegnap előttre nem vártam, és még mindig nincs. Én is arra gondoltam, hogy biztos a hormonok miatt, de tesztelni még nem mertem, már annyit csalódtam, de reménykedek! Légyszi, ha megtudsz valamit írj! köszi!
2010. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

mindenképp megírom ha kapok választ, de én is inkább azt gondolom hogy a krém miatt nem jön meg :(((

annyira haloványkák a tesztek, hogy nagyon gáz

főleg 15-vagy 13dpon más jóval egyértelműbbnek kellene lennie

ez ia 10es erősségű mint a Qpido

2010. okt. 22. 17:59
 8/29 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. én csak annyit mondok, hogy 2 és fél év alatt teszteltem már egy párat, de örültem volna, ha legalább ilyen halvány csíkjaim vannak! DRUKKOLOK!!
2010. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!!csak erősödjön!!!!
2010. okt. 22. 18:06
 10/29 anonim ***** válasza:
De tényleg küldd el az embert tesztért :) Én is nagyon izgulok érted :)
2010. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!