Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik a mentsruaciom?

Miért késik a mentsruaciom?

Figyelt kérdés
Előzmény annyi volt (amit már kiirtam múltkor ide). A párom érzett valamit a nemiszerve tövénél miután végzett, de szerintünk az ott én lehettem. Rögtön kivette miután elment és ovszerben csináltuk. Ma vagyok a 27. Napon egész nap görcsösen faj a hasam mint amikor már megjon meg sincs semmi. Nagyon aggódom, hogy nem fog megjonni. (Úgy láttam jónak ha inkább ide írom ki mert a ferfiak perverz kérdéseire nem vagyok kiváncsi.)

2023. aug. 6. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kutya legyek, ha értem, mit akarsz.


Hány napos a ciklusod? Ha jól értem, még csak nem is késik. Védekeztetek.


Nem terhes vagy, hanem paranoiás.


Nem kéne még szexelned, nem vagy elég érett rá pszichésen.

2023. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
28 nap az átlag, miért mondod hogy késik? De sokan leírták már egyébként sok másik kérdés alá, hogy nem óramű pontossággal működik a menstruáció, akkor sem ha eddig amúgy pontosan megjött. Feleslegesen aggódsz.
2023. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Hány napos a ciklusod, ha a 27.napon késik?

2.Alhasi görcs esedékes menstruáció idejében valóban jelezHET terhességet is, de védekezés melletti szex esetén kb.1milliószor nagyobb valószínűséggel jelez menstruációt

3.A para helyett csinálhattál volna egy tízes tesztet, amitől megnyugszol és már meg is jön

2023. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!