Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy beképzelem? (...

Terhesség vagy beképzelem? ( lent ) Fontos!

Figyelt kérdés

Picit hosszú a történet. És kérem csak normális válaszokat írjatok.


Párommal már beszélgettünk a babáról, de még nem beszéltük meg konkrétan hogy szeretnék. Én részemről bármikor jöhetne, nagyon szeretnék, a párom viszont még húzza a száját kicsit. Lassan 17 hete volt hogy együtt voltunk védekezés nélkül, de csak 1-2 percre..és a párom szólt hogy inkább ne mert bármi lehet és ezért óvszert húztunk. Aztán már rá 4 napra nekem feszültek a melleim, hányinger minden. teljesen biztos voltam benne hogy teherbe estem. Aztán megjött de csak 3 napig tartott. Színe állaga nem tért el a megszokottól. Aztán nem csináltam tesztet, de annyira erősen görcsöltem a témán hogy a tünetek nem múltak el. Aztán még egyszer megjött azóta, rendes ideig tartott és ez sem tért el a megszokottól. Mégis úgy érzem h kemény a hasam, 17 hete minden nap ezzel fekszem ezzel kelek. Tesztet nem csináltam amiért 2x is megjött párom azt mondta úgysem vagyok terhes csak beképzelem. Viszont most Szombaton kell megjönnie és már fájdogál méhem és a mellem ahogy előtte szokott. Szerintetek csináljak tesztet vagy tényleg csak beképzelem? Én is gondoltam erre mivel minden nap szinte minden percében ez jár a fejemben. De aki beképzeli magának a terhességet tud ennyire tüneteket produkálni? Kérlek válaszoljatok, már el vagyok keseredve. 21/L


2010. okt. 14. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű hogy csak beképzeled a tüneteket! Nem hiszem hogy terhes vagy! Már kétszer megjött ráadásul nem is volt másabb mint egyébként. Miért jár mindig ez a fejedbe? Ez már lassan görcsölés! És ha a párod nem akarja annyira a babát biztos van oka! Beszéljétek meg és csak akkor vágjatok bele ha mindketten akarjátok! Én legalábbis ezt tenném!
2010. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta 2x is megjött, beképzeled:)
2010. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is voltam álterhes, 4,5 hónapig nőtt is a hasam meg minden. Teljesen úgy néztem ki, mint aki tényleg a 4-5-ik hónapban van. Utánna pedig szépen eltűnt a hasam. Nekem is voltam tünetek: hányinger, szédülés, mellfeszülés.. stb.
2010. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nincs baba. A pocak nem folyamatosan feszül babánál, ráadásul nem is az első időszaktól, 17 hetesen meg már lenne egy kis pocid is legalább. Meg is jött (tudom, hogy ez nem kizáró ok), a mellfeszülés, hasfájás pedig a premenstruációs szindrómába simán beleillik.
2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

tud.

nem vagy terhes.

2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Beképzeled. Elsősorban azért gondolom, mert aktus után négy nappal "tüneteket" észleltél. A bibi ezzel az, hogy aktus után négy nappal még terhesség sincs, legjobb esetben egy megtemékenyített pete vándorol a méh felé. Hormonális változás csak a beágyazódás után (7-10 nappal aktus után kezdődik) - azaz valódi terhességi tünet is csak ezután lehet. Ami ez előtt van, az csak a képzeleted játéka.


Azóta már volt több menzeszed is. 17 hetes terhesség már igencsak gömbölyödik. Rögeszméddé vált a terhesség, de egészen biztos, hogy nem vagy terhes, ha az elmúlt 17 hétben már védekeztetek.


26/N

2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyi,egy teszt párszáz forint. Annyit megér,nem?amúgy szerintem is csak beképzeled.
2010. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy terhes vagy. Ha kétszer is megvolt azóta, sőt az előző rendesen, és most is érzed,hogy meg fog jönni, akkor nem tartom valószínűnek. Emellett már kellene látszódnia is égy kicsit.

Sajnálom, hogy ezt kell írnom:( Kitartás! Hátha nem sokára már ő is szeretné:)

2010. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
én olyan tüneteket produkálok, hogy oscar járna érte... és sajna tenni sem tudok ellene.... ha ennyire félsz csinálj tesztet...
2010. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ma is megjött
2010. okt. 15. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!