Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitív? Vagy csak én...

Ez most pozitív? Vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 3. 14:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kb 7-8 tesztem volt életemben, és mind így nézett ki, mégsem szültem egyszer sem. Nem pozitív ez, gyerekek, az csak a másik vonal helye.
2010. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:

az enyém negatív ovuteszt, de ugyan ez a fajta, felteszek egy tök negatívat és egy ilyesmi pozit, mint a tiéd és egy erősebb pozit(megismételt):)

[IMG] [link]

2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
előző vagyok, mint láthatod, a totál negítvon SEMMI nem látszik, a tiéden igen
2010. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
Számomra ez egyértelmű pozitív. Ha nem baba, akkor betiltanám ezt a tesztet, mert akkor egy kalap xart sem ér, csak pénzkidobás. Hány napja késik egyébként?
2010. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
14:15-ös vagyok. Szerintem ennek függenie kell a teszt márkájától, mert nekem minden tesztem úgy nézett ki, mint a kérdezőé, és nem volt baba, ellenben egy olyanom sem volt, mint a képfeltöltő válaszolóé (gondolok itt a negatívra). Én Lily márkájút használtam. Azon a negatív úgy néz ki, mint a kérdezőé. A képfeltöltő hozzászóló milyen márkájút használt? És főként: a kérdező milyet?
2010. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
Hát én is csatlakozom. Szerintem ez nagyon pozitiv! én a helyedben már holnap reggel csinalnak meg egyet/ kivancsisagbol/-én bizony nem birnám ki :D drukkolok, mármint ha pozit szeretnél. ird meg légyszi mi lett.
2010. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
Az en tesztjeim-ketto darab pozitiv volt- sokkal eroteljesebbek voltak ennel. Szerintem vagy total negativ ez a teszt, vagy tul korai meg. De nekem mar a kimaradas utan 7 nappal olyan csikok voltak hogy nem lehetett elteveszteni. Szerintem vegyel olyan korai tesztet, ami erzekenyebb. Es a reggeli pisiben nagyobb a hormonkoncentracio.
2010. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
Aki nem látja a 2. csíkot, annak nem olyan jó a szeme, mint annak, aki látja! Mert a 2 csík ott van!! Most a baba miatt, vagy más miatt, az majd kiderül, de itt két csík van, az biztos! :-)))
2010. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:

Egyértelmű pozitív. Hasonló teszttel tesztelek néhány napja minden reggel és a semmi, az SEMMI. Ilyen nincs, hogy a "másik csík helye..."

Ez a teszt szerintem a beágyazódás után 1-2 nappal készülhetett. Hamarosan erősebb lesz. Ha kb 3-5 napja szúrkált a méhed és mensi előtti tüneteid voltak, akkor lehetett a beágyazódás. Mióta késik?

Akinek volt valaha ilyen tesztje, annak valószínű, hogy volt koraterhessége, megfogant a baba és elvándorolt a méh felé, de beágyazódás közben történt valami és a pici elment. Ekkor van az, hogy néhány napig halvány + a teszt.

Tesztelj 3-4 nap múlva, erősebbnek kell lenni. Lehet már holnap az lenne, de 3-4 nap és tuti.

Gratulálok!

2010. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
14:15-ös vagyok újra és el nem tudjátok képzelni, hogy milyen lelkiállapotba kerültem attól, hogy amit én nyugodt szívvel semminek néztem több alkalommal is, az nemcsak hogy valami, hanem valaki lehetett volna... ezek szerint ez mindenkinek egyértelmű, csak nekem nem volt az... teljes összeomlás...
2010. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!