Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 2 nappal ez...

Peteérés után 2 nappal ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés

Sűrű, nem átlátszó, ragacsos folyásom van peteérés után 2 nappal. Szokott ilyen lenni.


Szerintetek ez már utalhat arra, hogy most nem sikerült teherbe esnem?



2022. aug. 10. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ovuláció előtt 1-1,5 nappal és aznap is védekezés nélkül voltunk együtt.
2022. aug. 10. 19:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy volt már peteérésed? Nem lehet, hogy most van?
2022. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem utal, mivel ilyenkor még semmilyen kapcsolatod nincs a megtermékenyített petesejttel, márha sikerült a megtermékenyítés...még csak úton lenne a méhed felé. Sztem inkább csúszott az ovud egy picit.
2022. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tuti volt. Éreztem (ilyenkor sokszor feszítő érzést érzek meg az akkori folyásom is termékenységre utalt) és ovulációs tesztet is csináltam, utoljára 3 napja, akkor lett pozitív.
2022. aug. 10. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak most repedtél. A pozi lh teszt nem jelenti, hogy sikerül is repedni. De totál mindegy, mivel, még nincs kapcsolata a testednek egy jövőbeli terhességgel sem :)


Nekem amúgy van mikor ovu után pár nappal megint ovus folyásom van, talán krémesebb... de nem jöttem rá az okára, és nem is minden ciklusban tapasztalom. Amúgy lazíts picit, mert hosszu heteid lesznek mensiig xD

2022. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
picit?
2022. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még semmilyen teherbeesés nem zajlott le.. Nem utal az égvilágon semmire. Kicsit nézz utána hogy megy ez, mert látszik, hogy nem vágod.
2022. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!