Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyem az ikerterhe...

Mennyi az esélyem az ikerterhességre?

Figyelt kérdés
Anyai ágon, nagymamámnak volt ikerterhessége (de születés után elhunytak a babák), aztán a nagyobbik nagynénémnek lettek ikrei (születés után ők is elhunytak), majd a kisebbik nagynénémnek lett kétpetéjű ikrei (ők már felnőttek). De anyukámnak nem volt ikerterhessége, se a többi unokatestvéremnek. Így mennyi az esélyem rá?

2022. máj. 28. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Valamivel nagyobb mint az átlagnak, de nem készülnék ezért ikerterhességre.
2022. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is 3 volt egyenes ágon, plusz 2 egymástól teljesen független cigányasszony jósolt nekem ikreket. Szerencsére nem sújtott az ég ilyesmivel, csak ikrek jegyű lesz a fiam :D
2022. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Anyai ágon a nagymamámnak volt ikertestvére.

Tesómnak is és nekem is ikerterhességnek indult de csak egy baba maradt meg mindkettőnknek.

Úgyhogy van esélyed rá.

2022. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Sejtem ki ez a kérdező :D Volt már ilyen kérdése, mindenáron ikreket akart.

Ha nem te vagy, akkor bocsi. Van esély, de persze ne éld bele magad.

2022. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Anyukám egy ikerpár tagja, és egy babát várok. Több iker is van a családba, nekem nem így lett. Nem is bánom😄
2022. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egypeteju ikerterhesseg es az oroklodes kozott nem talaltak osszefuggest. A ketpeteju ikerterhesseg apai ágon öröklődik, csak a lany gyermeknek adja tovabb.

Az en példám apumnak van ket huga akik ikrek. Ezert apam es az öccse hordozzak a gént es tovabbadtak a lanyaiknak (3 van osszesen) onnan van egy ikerpar már. Ezt meg a biologia tanarom magyarazta igy.

2022. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!