Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Angliában élők! Milyen vitamin...

Angliában élők! Milyen vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Angliában élek és babát szeretnénk a párommal. Olyan vitamint keresek, amit már a terhesség előtt is lehet szedni, mint az Elevitet például, csak azt itt nem lehet kapni. Tudnátok valamit ajánlani?
2010. szept. 7. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
En 400mg folsavat szedtem minden nap(semmi extra, ASDA-ban vagy Tescoban vettem), es Pregnacare Plus vitamint, de ezt ket-naponta. Ebben van Omega-3 kapszula es komplex terhes vitamin (tartalmaz meg 400 mg folsavat, de ez egyutt a masik folsavval nem tul sok). Ezt szedtem az elso 3 honapban, vagy talan tovabb is. A gyerekem 3550g-mal szuletett, nem volt sem nagy, sem kicsi es nekem is minden OK volt a terhesseg alatt, egyszer sem voltam nathas vagy ilyesmi.
2010. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elozo vagyok: mikrogram folsav, nem milligram. Bocs.
2010. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha magyar vitamint szeretnél nálunk lehet online rendelni, ma is épp Londonból rendeltek és lehet bankkártyával fizetni:

www.patikaszentanna.hu

Sajnos én elvetéltem 8hetesen, de a magyar vitaminokra (Femibion)-ra esküszöm!!!

2010. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Te ezeket a vitaminokat mikor kezdted el szedni? Már a terhességed előtt vagy csak mikor megtudtad, hogy terhes vagy?

Kedves utolsó! Nem tudtam, hogy otthonról is tudok rendelni gyógyszert. :) Nagyon köszönöm!

2010. szept. 7. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Elso vagyok. A folsavat kb. 3 honappal teherbeeses elott mar elkezdtem, a Pregnacare-t csak akkor kezdtem el, amikor kiderult, hogy terhes vagyok es nem szedtem minden nap, csak 2 naponta. Inkabb tobb zoldseget-gyumolcsot probaltam enni. A folsav a legfontosabb szerintem.
2010. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. szept. 9. 02:00
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok, én is Angliában élek és kisbabát várok. Tervezett baba volt így amikor eldöntöttük, hogy belevágunk elkezdtem szedni a PregnaCare vitamincsaládot. Abban minden megtalálható amire szükséged van és az első a babatervezésre van, a második amit most szedek, az az Omega3 kombi pocakosoknak már, míg a harmadik része a szoptatós időszakra lesz már. Így egy termékcsaláddal végigcsinálhatom az egész babatervezés-terhesség-szoptatós időszakot. Mi nagyon szerencsések voltunk, mert elsőre összejött a baba így még az elmaradó menzeszt sem kellett megvárnom, már tudtuk, hogy összejött. Egy doboz elővitamin után már válthattam is a pocakosra :-) Nekem bevált!
2010. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Közben úgy döntöttem, hogy csak akkor kezdek el vitamint szedni, ha terhes leszek. De lehet, hogy meggondolom magam, mert nem akar jönni a baba :( ezt a PregnaCare-t lehet, hogy kipróbálom, köszi szépen!
2010. okt. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!