Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez milyen teszt?...

Szerintetek ez milyen teszt? - vagy +?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 13:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem működik a képfeltöltés. Nem tudom feltölteni. :(
2010. szept. 2. 13:50
 2/18 anonim ***** válasza:
Te mit latsz rajta?
2010. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2010. szept. 2. 13:52
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem negatív.
2010. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2010. szept. 2. 13:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
negatív. De lehet, hogy a teszt nem jó. Esetleg pár nap múlva csinálj még egyet.
2010. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Te látsz rajta 2. csíkot? Halványan?
2010. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, én nagyon-nagyon halványan látom a 2. csíkot.

Pár nap múlva megismétlem egy másik teszttel.

Azért csináltam ilyen hamar, mert tavasszal volt egy vetélésem, és az orvosom azt mondta, hogy ha + lesz a tesztem, akkor minél hamarabb menjek mert magzatmegtartó gyógyszert kell szednem.

2010. szept. 2. 14:02
 9/18 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
én valami iszonyat halványan, de látok egy második csíkot. de várj türelemmel a mensiig, és ha kimarad, utána tesztelj. én is így voltam, ahogy te, rá volt írva a tesztre, hogy 24 órás terhességet kimutat. így meg is csináltam mensi előtt egy héttel. és totál negatív lett, nem volt azon semmiféle második csík. aztán késett a mensim, de volt valami barnázás előtte. nem reménykedtem a negatív teszt miatt, de aztán egy hét késés után azért mégiscsak csináltam másodikat. és ahogy szívta fel a papír a pisit, azonnal jött is a két csík :) átolvastam a teszt használati utasítását, és az apró betűs részben írták, hogy a kimaradt mensi után 1 nappal már kimutatja.. ennyit a 24 órás terhességről. meg nem mondom, milyen márkájú teszt volt, gyógyszertárban vettem.
2010. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8. dpo-n vagy. ez nagyon korai. határeset ez a teszt. bár ha abból indulok ki, hogy a one step-ben nem csalódtam, akkor lehet, hogy +. csinálj egyet holnap is
2010. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!