Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálsz teherbeesni? Találtam...

Próbálsz teherbeesni? Találtam valami érdekeset!

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 10:23
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

Az egészséges táplálkozással a gyaermekáldásért könyvben olvastam, hogy segíti a teherbeesést a Robitussin köptető, 5 nappal a peteérés előtt kell szedni, napi két kávéskanállal vízben.

Segít a spermiumoknak áthatolni a méhnyaknyákon, mivel higítja azt.

2010. aug. 25. 10:24
 2/39 anonim ***** válasza:
45%
Ezt nem értem. Mi az amit találtál? Vagy ha nem írod meg, mi a kérdés értelme?
2010. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ha nem megfelelő a nyák, akkor kb 1 órát élnek a spermák csak.:(
2010. aug. 25. 10:25
 4/39 anonim ***** válasza:
70%
Köszi, így már értem.
2010. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Ki fogom a könyvből gyűjteni az érdekességeket, és beírom majd ide. A táplálkozás nagyon befolyásolja a teherbeesést.
2010. aug. 25. 10:26
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is ettől a könyvtől lettem terhes..ki is gyűjtöttem pár dolgot belőle, leírtam itt egy topicba de a moderátorok kitörölték sajna...mivel nem kérdés volt:( én is használtam a robitusint is és a búzacsírát joghurtba keverve ettem, férjem meg nyomta a tökmagot és a c vitamint..nagyon hamar összejött így a babó pedig előtte még a lombik se sikerült..természetes úton a könyv segítségével pedig igen.
2010. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést megjegyzem magamnak. Sok sikert mindenkinek!
2010. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Nincs meg véletlenül elektronikus formában neked a könyv? Szerintem sokunkat érdekelne, ha át tudnád küldeni, mert sehol nem lehet kapni, ahogy néztem.

De ha nincs, és kigyűjtöd, az is elég. Előre is nagyon köszi a segítséged!

(Bár most a másik szobában szuszok a 9 hónapos bubink, akire fél évet vártunk, de terveznénk a következőt, de mint tudjuk... Ember tervez.... ezért jól jön minden segítség!)

2010. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

csajok most találtam..lehet rá licitálni az egyik oldalon vagy fix áron megvenni 1500-ért..belinkelem hátha valamelyikőtöknek szüksége van rá

[link]

2010. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nincs meg, de a bookline-tól rendeltem meg, és be is szerezték, a megrendelés aug elején volt. 1000 Ft-ba került, + a szállítás. Próbálom kiszedni belőle a hasznos tanácsokat, és be fogom írni ide. Marad ez a kérdés, legfeljebb újra felteszem.:))
2010. aug. 25. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!