Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki ebben a hónapban...

Van aki ebben a hónapban próbálkozik?

Figyelt kérdés

nekem múlt hónapban műszeres befejezéses megszakitásom volt a 13. héten.

júli.15.-én jött meg

19.-én voltam kontrollon, meg is kaptam a clostit

el is kezdtem szedni, hőt nem mérek,mert a meleg most bekavar.

2 naponta vagyunk együtt, nagyon remélem hogy sikerülni fog.


2010. júl. 23. 12:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Ha pozitív volt az ovu teszted, akkor nagy esély van babára. Nekem anno így jöttek össze az ikrek. :)


Aisa, szorítok!

Mennyi idős most a lányod?

2010. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Nekem is 32 van, igaz, hogy már nagyok.:)

Júniusban volt egy küretem, és most mi is újra próbálkozunk.

Július 15.én volt nekem is a mensim, és vezetek görbét. Tegnap megvolt valószínű a tüszörepedésem, mert mára felment a hőm. A görbém ilyen, clostit, és duphastont is szedek, ja és cickafarkat ittam, mától pedig palástfüvet.:)

Remélem lányok, sikerül mindenkinek!!!:))

[link]

2010. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem 32, hanem 3 gyerek.:)))))))
2010. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok.Mi 1 év 7 hónapja próbálkozunk eddig eredménytelenül.Első baba lenne.Én péntek-szombat körül nem várom. Remélem ez lesz a mi hónapunk.Sok sikert mindenkinek.
2010. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Megnéztem a görbédet: szerintem hétfőn volt peteérésed és kedden ovud, de igazából az a lényeg, hogy jókor voltatok együtt.


Szorítok, hogy sikerüljön mindenkinek! Ki mikor akar majd tesztelni? A nemvárt napján bevállaljátok vagy csak később?


Ikres anyuka

2010. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
szerintem én 25 cn körül tesztelek majd,akkor már kimutatja, de addig még 11 nap :-(
2010. júl. 28. 09:52
 27/39 anonim ***** válasza:
9-19 es vagyok, mivel tegnap volt az ovum, így én a mensihez képest a 26. napon fogok tesztelni. A 25. napig szedem a Duphastont.
2010. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Aisa25 ***** válasza:

Sajna a ciklusom totál rendszertelen, de a múlt hónapban (tuti véletlenül :) ) pont 28 napra jött meg, szóval reménykedem, hogy az hogy ma nem jött meg azt jelenti, hogy baba lesz. :) Holnap reggel tesztelek majd egy itthoni teszttel, x-epileset vettem. Hétfőn pedig megyek kórházi vérvételes tesztre. :)


Nagyon szeretnék már egy fiút. :)A lányom 7 éves lesz szeptemberben.

2010. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Tényleg! Milyen fajta tesztet érdemes venni, ami nem túl drága, de megbízható?
2010. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

én még mindig furán érzem magam tegnap teszteltem negatívat! azt hittem esetleg múlthónapban jött össze a baba de nem tudom mi van :) sokat fáj a mellem megnőtt híztam... létezhet hogy az első héten még a teszt se mutatja ki máris éreznék valamit?

ingerlékeny is vagyok..

2010. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!