Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az, hogy szellemcsík van a...

Mi az, hogy szellemcsík van a teszten?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy tesztet, de csak úgymond egy szellemcsík volt megfigyelhető rajt. Nem tudom mi volt ez. Lily teszt volt, már 5-6 napja késik.
2008. nov. 20. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos okokból és bizonyos terhességi teszteken megjelenhet egy szellemcsík vagy egy árnyék a tesztvonal helyén. Ez legtöbb esetben színtelen, de lehet pirosas árnyalatú is és akkor jelenik meg, ha a fény egy meghatározott szögből ésik a tesztre. Ha nem vagy benne biztos, hogy a csíkod igazi-e vagy szellemcsíkot látsz, tesztelj 2 nap múlva újra. A tesztcsíknak terhesség esetén erősödnie kell.


Az is előfordulhat, hogy túl korán csináltad a tesztet (5-9 dpo), amikor még terhes voltál, de a babád nem tudott maradni, ezért egy későbbi teszteléskor már szellemcsíkod sem lesz.


Ha kontrollként vízzel végzed a tesztet, szintén megjelenhet egy szellemcsík, amely a teszt száradásával és a papír tesztvonalon történő besüppedésével hozható összefüggésbe.


Kaphatsz egy halvány tesztcsíkot a hcg-den, és mégsem vagy terhes, ha a teszt az ún. fantom-hcg-t mutatta ki nálad.


Ha kiszárad a teszted, mert már felnyitottad a csomagját, de nem használtad fel azonnal, akkor az egész háttere bepirosodhat, míg a kontrollcsík nem lesz olyan intenzív, mint egy jó teszt esetén.



Forrás: [link]


Itt képeket is találsz szellemcsíkos tesztekről.


Az én tapasztalatom,h ha szellemcsíkos egy teszt,az jó jel.Az enyém is az volt,és a 4. teszt már pozi lett.


Sok szerencsét!

2008. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sajna semmi jóval nem tudlak bíztatni. Teljesen tudom, hogy mit látsz a teszten, mert nekem eddig a Lily kb 5-ször lett szellemcsíkos! :( És persze nem volt baba, egyszer sem.

De minden esetben csináltam 4 nap elteltével egy újabb tesztet, mert ha baba van, igenis erősödnie kell annyi idő alatt!

Tégy te is így, tesztelj újra 4-5 nap múlva, drukkolok!

2008. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

SZia!

Én tesztelnék a helyedben egy másik teszttel holnap reggel, mert a Lilyről nem sok jót hallottam még, kérj a patikában valami érzékeny 10-es tesztet! Holnapra is nőnie kell a hcg szintednek, tehát holnap is tesztelhetsz egyet reggel másik teszttel nyugodtan!

Sik sikert hozzá! Ha megcsinálod reggel másikkal, írj mi lett az eredmény! Sok sikert!

2008. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Csináltál tesztet? Mi újság?

2008. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megkérdezed. Eddig még nem...úgy döntöttem, hogy párnapot várok a 2.teszttel..... Ma kicsit olyan megjön érzésem van, majd kiderül.
2008. nov. 21. 11:15
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Csináltam egy másik tesztet Gravi-HCG-t ...azzal úgy jártam, hogy erősebb halvány rózsaszín, de már kivehető csíkok jelentek meg.....csak annyi a híbája hogy értékelhetet

len, mivel a 2. csík valami miatt a control vonal előtt jelent meg nem sokkal, ez van .....

2008. nov. 26. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!