Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszaros anyukak, ti kivartat...

Csaszaros anyukak, ti kivartatok a 6 hetes kontrolt a szeretkezessel?

Figyelt kérdés
En nagyon jol erzem magam, es mar hianyzik az osszebujas,foleg, hogy januartol tiltva voltam az egyuttletektol
2010. jún. 4. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogyan szültél. A "tilalom" nem a külső sebek miatt van, hanem, mert a méheden van egy hatalmas nyílt seb, a lepény helye. Ha nem szeretnél összeszedni egy méhgyulladást, akkor jobb, ha megvárod a kontrollt és akkor csináljátok, ha az orvosod is rábólint.
2010. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Nem szeretnék kórházban dekkolni, míg a férjem otthon van az újszülött babával. Nagy seb van ilyenkor bent, iszonyatosan nagy a fogékonyság a fertőzésre, nem éri meg kockáztatni.

Ha január óta vártok, akkor ezen a pár heten már nem fog múlni, türelem :)

2010. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, kivártam. A 6 hetes kontroll után voltunk először együtt, és nagyon jó volt, nem fájt semmi sem. A fertőzések miatt én várnék a helyedben.
2010. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen várd meg míg vége a vérzésnek szerintem.

Mi 5 héttel a szülés után szeretkeztünk előszőr,akkor már nem véreztem,azért előbb mégsem kellenne...

2010. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
8 hetet vártunk az első együttlétre.
2010. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi kivártuk, pedig a terhesség végén már mi sem voltunk együtt... Két oka is volt: féltem a fertőzéstől, és ugye azért a méhem fel volt vágva. A másik: hát őszintén szólva kellett az a hat hét, míg a hasam "helyre" jött, nem fájt már annyira a seb...
2010. jún. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Mindig le vagyok döbbenve ezeken a kérdéseken! Szültök egy gyereket, elvileg van bennetek felelősség tudat mégis meg kérdőjelezitek az orvos utasítását, kockáztatva egy komoly fertőzést, ami esetleg egy egészségügyi küretet von maga után kórházi kezeléssel!

Minek? Hogy tudj egy jót sexelni? Miért nem lehet kivárni azt az időt ami után biztonsággal lehettek együtt! Ez a szülés után tényleg ilyen nehéz? Nem kárpótol a baba arra az időre amíg a tilalom szól?

2010. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolsó, ezt kinek írtad konkrétan?
2010. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Természetesen kivártuk. A fertőzések miatt fontos.

De már ne haragudj ma reggel 7:17-es! Ha nincs gyereked minek offolsz, ha már okosat nem tudsz írni??? Felesleges letolni a kérdezőt, pont azért tette fel a kérdést, mert még kivár és nem akar hülyeséget csinálni. Ezért felesleges volt ide írnod!

2010. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem is akarok okosat írni mert ez olyan egyértelmű mint a nap! Okoskodónak itt vagy te!

Ne az én offommal foglakozz , nem a te dolgod!

A doki azt mondja ne és akkor kiírjuk ide, és ha itt 1-2 okos azt mondja, hogy ő nem várt és megúszta akkor jöhet a sex??

Hát persze!

2010. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!