Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A pécsi klinikán milyen és...

A pécsi klinikán milyen és hány ágyas kórtermek vannak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A szülészeti klinikára gondolsz? Gyerekágyra?

Egyágyas a legkisebb, és azt hiszem ötágyas a legnagyobb.

2010. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja bocs, csak a fél kérdésre válaszoltam. Kórházhoz képest elég jók, szerintem vidáman ki lehet bírni azt a pár napot, amit szülés után kell ott tölteni. Azt hiszem, egy van, amiben nincs fürdő, abból a közösbe kell járni. A többiben van zuhanyzó és wc.
2010. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, az Édesanyák úti klinikára. De azt hittem ebben a kategóriában egyértelmű! :)
2010. máj. 8. 17:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy közbeszólok, de én is akartam hasonló kérdést feltenni!

Mivel úgy tudom a megyeibe már nem igazán fogadnak ha nincs ottani orvosa az embernek, ezért én is a Klinikán fogok szülni júniusban.

Mit kell, illetve mit lehet oda vinni a babának? Adnak elég pelust-vagy jobban járunk ha viszünk majd itthonról?

Ha esetleg tudnátok, megköszönnöm ha leírnátok!

2010. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Itt elég sok hasznosat olvashattok: [link] szerintem leírtunk mindent. :)
2010. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen a linket!
2010. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én nemrég voltam szülőszoba és gyermekágyas osztály látogatáson.A szülőszobák nagyon szépek,2 alternatív szoba van,amiben van kád,bordásfal,labda,meg ilyenek.Ezt azok veszik ált. igénybe,akik nem kérnek eda-t és más érzéstelenítőt sem nagyon (mint pl ,én:-P).Állítólag 2 év alatt 20 szülés zajlott csak abban a 2 szobában:-)


A gyerekágyas osztályon 1 db 1ágyas szoba van és valóban van 5 ágyas is.Mivel azt mondták a szobák egy részéhez nincs fürdőszoba,hanem a folyosón közös van,ezért gondolom,h nem csak 1 szobához nincs...

A bejárattól pár lépésre van egy társalgó féle,odáig bejöhetnek hozzátartozók:1 kismamához 1 ember.

Az örzőben nagyon kedves volt a gyerekorvos nő,és az osztály vezetője is.(Bár milyen is lett volna,remélem marad is ez a tapasztalatom:-) )


Én ennyit tudtam hozzátenni,remélem segítettem.


Üdv! 38 hetes km

2010. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. máj. 9. 12:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Még mindig első. Bocsi, a pontosítást azért kérdeztem, mert már a Rákóczi úti (megyei) szülészet is a klinikához tartozik.

Igazi alternatív szoba csak egy van: [link] az Édesanyák útiban. És egy van a megyeiben is. Kád van több szobában is.

2010. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 LN09 ***** válasza:

Szia!

Én egy hónapja szültem ott. Végigjártam az intenzívtől a gyerekágyig az összes osztályt.

A patológia pl. egy hónapja lett kifestve ( bár te oda nem hiszem, hogy kerülsz ).


Van 2 ágyastól a 6 ágyásig.

Nekem inkább a személyzettel volt problémám, főleg a gyerekágyon. Mondjuk ott éjjel nem nagyon kell aludni, sírnak a babák, a mamák meg ordítanak, mert sír a baba. Szóval ott mindig zajlik az élet... Nekem elég kellemetlen volt ott, mivel én nem láthattam a babáimat ( koraszülöttek voltak, nem élték túl ) Én nagyon kikészültem ott.

2010. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!