Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol voltatok helyileg, amikor...

Hol voltatok helyileg, amikor elfolyt a magzatvizetek? Milyen mennyisegben jott?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 22:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Otthon. Épp hullafáradtan feküdtem volna le. Felálltam a székről és elöntött. A férjem jött utánam egy moppal, én megbemásztam a kádba zuhanyozni meg borotválkozni. A mennyiséget 1-2 dl-re tippelem.

Utána indultunk a kórházba.

2016. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Kovetem.
2016. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A szülőszobában. Tisztára paráztam, mert láttam milyen eszközzel indul felém a doki. Aztán éreztem, hogy valami meleg ér a combomhoz, még mondtam is, hogy "doki de jó meleg a keze" de kiderült, hogy csak a magzatvizet éreztem :D
2016. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Feküdtem az âgyban amikor egy fura kattanàs szerű hangot hallottam hasamból, àt akartam menni a nappaliba szólni a férjemnek hogy valami furcsasàg történt. Benyitottam és ott az ajtóban folyt el. Nekem soknak tűnt, mondjuk amikor nagyon sokat ittál és nagyon kell pisilned és erős sugàrban sokàig jön

Pisi. Na ahhoz tudnàm hasonlìtani csak ezt nem tudtam kontrollàlni.

2016. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem is az agyban.

Mar aludtunk es ejfel elott arra ebredtem, hogy nagyon feszul a hasam, egy eros kemenyedes volt. Felultem es ereztem, hogy folyik. Rohantam a furdoszobaba, de a java a matracra ment.

A masodik szulesrel burokrepesztes utan folyt csak el.

2016. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hajnalban arra ébredtem, hogy éles, szúró fájdalmat érzek a méhemnél, de csak pár pillanatra. Utána ott az ágyban elfolyt a magzatvíz, én soknak éreztem. A fürdőbe menet az előszobában újabb adag távozott, mire a kórházba bementünk, a nadrágom csurom víz volt, én tényleg soknak éreztem, nem csak úgy szivárgott, konkrétan hullámokban elöntött. A kórházban is folyamatosan folydogált (menet közben termelődik), a doki egy vizsgálat során azt mondta, hogy "most leenged a vízből". Aztán császár során a másik orvos mégis megjegyezte, hogy milyen sok a magzatvizem.
2016. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nekem olyan 1 héttel előtte már folyamatosan szivároghatott(de akkor sima folyásnak véltem, így betétet használtam, magzatvízjelzőt nem kaptam)és vendégégben voltam épp amikor elindult(vagy álltam, vagy épp felálltam ülésből), tényleg olyan, mintha bepisilne az ember, így kértem, hogy induljunk haza csomagolni. szakaszosan jött megint 1-2 decinek saccolt mennyiség, hazaérve megint 1-2 deci és így tovább, a kórházban annyira lesokkolt egy dadogós gyakornok ügyeletes, hogy onnan nem emlékszem a magzatvízre, csak arra hogy akkor kezdődtek a fájások 5 percesekkel rendszeresen.
2016. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

*7-es vagyok

annyi még rémlik, hogy az 5 percesekkel lefektettek nst-zni és ott szóltam a géppel foglalkozó nővérnek ,hogy vérzek, aki kelletlenül visszakérdezett, hogy azt mégis honnan tudnám, hogy vér, áruljam már el...erre nézi, hát rózsaszín..

2016. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hajnalban egy pukkanásra ébredtem. Aztán éreztem, hogy elönt a víz. Kipattantam az ágyból, hogy ne kenjem össze, még épp leértem a szőnyegről a parkettára, ott aztán négykézlábra ereszkedtem, mert azt olvastam, hogy a kizúduló magzatvíz előresodorhatja a köldökzsinórt. Jó 15-30 percig voltam négykézláb szófogadóan, akkor kezdett annyira csökkenni a mennyiség, hogy fel mertem állni. Addig ömlött belőlem. Mindenemet átáztatta, pedig betét is volt rajtam, de még a nadrágom szára is tocsogott. A fájásaim nem indultak be, ezért lett császár. Azt mondta a szülésznő, hogy az a baj, hogy a baba nem szállt le, nincs ami tágítsa a méhszájat. Nem tudom, lehet hogy azért nem szállt le, mert négykézláb voltam? Persze lhet hogy csak a stressz miatt nem indultak be a fájások, nagyon lámpalázas típus vagyok, rettegtem a szüléstől, márpedig oxitocin nemigen termelődik stresszes állapotban.
2016. jan. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Álmomban ért. Hajnalban arra ébredtem, hogy "bepisiltem", rögtön felugrottam és rohantam ki a mosdóba, végigáztattam a parkettát, a járólapot, csak a wc-re ráülve döbbentem rá, amikor még ott sem akart elállni, hogy ez bizony nem pisi. Felvettem egy felnőtt bugyipelenkát, megtörölgettem a lábam a ragacstól és lefeküdtem ott helyben. Még sokáig jött (nekem is) hullámszerűen. Szóltam volna a férjemnek, de olyan mélyen aludt, hogy nem hallotta (később a baba legkisebb neszezésére ugrott), kénytelen voltam "visszakúszni" a hálóba hozzá (és a telefonhoz). Hívtuk a mentőt, ők is a fekvést javasolták. Mire beértünk ötperceseim voltak, de csak 9 óra múlva lett meg a baba.


Mennyi folyt el? Fogalmam sincs, de rengetegnek tűnt.

2016. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!