Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férfiak! Apás szülés vagy...

Férfiak! Apás szülés vagy kimaradnátok belőle?

Figyelt kérdés
Remélem férfiak is nézik ezt az oldat
2010. márc. 1. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
gyönyörű nejem annak idején azt mondta, hogy meg ne próbáljak bemenni, ha nem akarom, hogy a személyzettel dobasson ki :) akkora szikla esett le a szívemről, mint a WTC 2 tornya együtt...eleve nem nagy kedvem lett volna hozzá...ezt még a terhessége elején beszéltük emg, aztán a rövidlátás miatt úgy döntöttek az orvosával, hogy inkább legyen császár, szóval így tárgytalanná is vált a dolog. nem igazán értem azokat akik bemennek, meg hogy most ez miért ennyire "kötelező program"...
2010. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

én bent voltam a kisfiunk születésénél és elmondhatom, hogy életem egyik legszebb és legmeghatározóbb élménye volt!!!

látni ahogy világra jön a kisfiunk az maga a csoda....

Aki nem akar az nem lát semmi csúnya dolgot. más férfi ott ült a felesége fejénél háttal a dokinak és kész.

Én néztem ahogy kibújik és nem bántam meg és a feleségemet is sokkal jobban becsülöm és felnézek rá, mert láttam milyen "kemény" dolgon ment keresztül. Ja és sokan azt mondják, hogy a férfi megundorodik a nőtől, meg ilyenek, meg hogy nem fogja kívánni.... Nálunk ez sem lett így, jó a szexuális életünk :)

Ez az ÉN véleményem.... :)

2010. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, várom a többi apukát:)!
2010. márc. 1. 14:09
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
első vagyok, feleségem őnagyságát ehhez ismerni kéne :P 1,5 éve voltunk házasok, 5 hónapos volt a lányunk, mikor először láttam fésületlenül...ő az ilyesmire nagyon ad...ez a heppje, én így szeretem amilyen :) és csodálom őt, mert munka/gyerek/háztartás mellett még mindig meg tudott maradni annak a napbarnított, teniszszoknyás szexi nőnek, akit mikor megláttam a pályán, kihagyott egy ütemet a szívem :) én ezt nem tudnám megcsinálni.
2010. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy vannak ilyen FÉRFIAK, sok boldogságot kívánok Önöknek:)!
2010. márc. 1. 14:17
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyan nem férfi vagyok, de a párom semmi pénzért nem hagyta volna ki. Pedig az anyukám (azért, hogy ő lehessen bent) többször le akarta beszélni róla. A párom is azóta jobban tisztel, bár ezzel azelőtt sem volt gond. Ezt amúgy pasija válogatja: aki nem bírja ne menjen, aki bírja, imádni fogja. :)
2010. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Igaz én nö vagyok...A férjem 2 éve mikor a lányom született bennt volt velem végig.A szexuális életünk sem bánta meg.Ugyanolyan,vagy még jobb......

Most váarjuk 13.-ára az öcsit.Mondta ha anyósomékkal el lesz a lányunk akkor bejön,ha úgy indul,hogy nem tud senki a lányommal lenni,akkor maradnak itthon.Külföldön élünk,anyósomék 65 kmre laknak tölünk.......majd meglátjuk.

2010. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Ami lemaradt.Apa vágta el a köldökzsinórt,pedig megmondta,hogy ö nem fogja. :)
2010. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Én is nő vagyok... A férjem bent volt a szülésnél, és az összes ismerős kispapát rábeszéli / rábeszélte, hogy menjenek be a feleségükhöz. Neki nagyon nagy élmény volt, ki nem hagyta volna, nem is bánta meg, bejön a kistestvérhez is. A köldökzsinórt is ő vágta el.
2010. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
első vagyok, kösz, aki lepontozott...én úgy értettem, hogy itt véleményt kérdeznek, lehet én értettem rosszul...
2010. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!