Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor van a budapesti Margit...

Mikor van a budapesti Margit Kórházban szülésfelkészítő tanfolyam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom minden hónap első,ill.2 hétfőjén van.Mindig készültem,mire eljutottam volna megszültem:) Úgy hallottam van szülőszoba látogatás is.Érdemes elmenni,mert én teljesen máshogy képzeltem el és volt "szerencsém" a műtőt is meglátogatni:( De minden jó ha a vége jó:D
2010. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja,és kellemesen csalódtam,mert kellemes,nyugodt a szülőszoba,nem olyan mint amire számítottam.Előző
2010. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2x szültem ott(10 éve és 11 hónapja) már 10 éve is nagyon klasszak voltak a szülőszobák (egyszemélyesek zuhanyzóval), azóta is minden maradt ugyanúgy

nekem kellemes emlék maradt ott szülni

2010. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kórház honlapján le van írva, most nem emlékszem pontosan, de nekem is úgy rémlik, hogy minden hónap első hétfőjén és szerdáján.

Én úgy tervezem, hogy a márciusira elmegyünk, majd meglátjuk.

Te mikor fogsz szülni? Én április 25-re vagyok kiírva.


[link]

2010. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!