Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten hol "jó" szülni?

Budapesten hol "jó" szülni?

Figyelt kérdés
Tapasztalat kórházakról? Minden érdekelne. Mehetek, ha nincs ott dokim/ szülésznőm? Milyenek az orvosok? Alternatív szülésre lehetőség? Gátmetszés? Beöntés? Megválasztható póz szülésre...?
2013. jún. 17. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! ên májusban szültem a Sote I. Klinikán,és csak pozitívumokat tudok sorolni. Profi orvosok,szülészek,növérek,és takaritók vannak :D
2013. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Margit kórházról hallottam jókat (kivéve a csecsemős nővérek): profi, korrekt orvosok, kedves szülésznők, normális és segítőkész védőnők. A csecsemős nővérek legendásan taplók azonban. Én azonban ezt választottam, és remélem, augusztusban tudok tapasztalatból is beszélni.
2013. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A Bajcsyban szultem 2 honapja, csak jot tudok mondani.

Dokim volt sajat, de ugyeletes is vizsgalt, jo volt. A szulesznok mind nagyon kedvesek, nem kell fogadnod, nekem sem volt. A szobaban ahol en voltam van bordasfal es kotel, ezeket nem hasznaltam (a bordasfal tetejerol az ablakon kinezve viszont szepen latszik a varos:D), a szuleszno viszont hozott egy labdat amikor mondtam hogy a hatam faj, nem a hasam, es annyira jo volt hogy csak a kitolashoz szalltam le rola, szoval nem vagy agyhoz sem kotve, azt csinalsz amit akarsz, viszont a kitolashoz a hatadra kell fekudnod es vagy fogod a sajat labad, vagy fogjak neked a szulesznok. Beontest kaptam, semmi kulonos, tok jo szeparalt beontes utani furdo van a szuleszeten, foshatsz kedvedre, aztan rogton le is tudsz zuhanyozni. Az en gyerekem 4 kilos volt ugyhogy volt gatmetszes, de a szomszed agyon a csajnak nem vagtak, szoval ha nem kell nem csinaljak. Van egy kadas szuloszoba is, vizben vajudashoz/szuleshez, de errol szemelyes tapasztalatom nincs.

2013. jún. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az Uzsoki úton szültem, gyönyörű, tiszta környezet, normális, emberséges dolgozók, kedves csecsemősnővérek (megmutatták a szoptatás, pelenkázást- nagyon kezdő voltam).

Szépek, tágasak, világosak és barátságosan berendezettek a szülőszobák is (képek a falon, labda, bordás fal stb.)- egyébként pedig profik. Nekem és a kisfiamnak az életemet mentették meg a 42 héten sürgős császármetszéssel (toxémia). Villámgyorsan műtőbe kerültem és 15 perc alatt ott állt az orvos mellettem, pedig nem volt ügyeletes- mindketten átvészeltük, egészségesek vagyunk.

A kórtermekben elektromos ágyak vannak, 2,3 ágyasok de van 1 ágyas is- a fürdő, wc a kórteremben van, tiszta, higiénikus.

2013. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én áprilisban szültem a SOTE II-n, dokim volt fogadott. Mindennel maximálisan elégedett voltam!
2013. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Kórházban.
2013. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!