Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan lehet tudni h tenyleg...

Honnan lehet tudni h tenyleg a magzatviz szivarog?

Figyelt kérdés
Marmit mit lehet erezni vagy eszlelni?15.hetben jarunk.
2008. jún. 14. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked még nagyon korai lenne, ha a magzatviz szivárogna!! De olyan, mintha bepisiltél volna. Nem tudod szabályozni, hanem csak úgy jön nagy sugárban, vagy szivárog. Fehée, szagtalan. De valósztinű nálad még folyásról beszélhetünk, amitől ne ijedj meg, természetes, ha nem véres, vagy nagyon büdös. De ha megnyugtat, akkor a patikákban lehet kapni olyan tisztasági betétet, ami a magzatviztől elszineződik. Remélem tudtam picit segiteni.. Én is félek tőle, hogy nem fogom észrevenni, de én már 32 htes vagyok.. Neked még van időd, ne félj, minden rendben lesz!!
2008. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam szivárgott, de már fájások is kisérték, valamint a 38. hetet betöltöttem. A nadrágodon fogsz észrevenni egy foltot, ami egyre növekszik. Ha elfolyik (tehát nem szivárog), akkor azt mindenképpen észre fogod venni. De remélem nálad még nem erről van szó, pusztán bő hüvelyváladékról, ami ilyenkor teljesen normális.
2008. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam folydogált, de nem ömlött, hirtelen pukkanást éreztem belülről aztán folyt a combomon lefelé. Egyszerűen csak tudod, hogy az, mert tisztában vagy azzal, hogy be nem pisiltél! De nálad még nem valószínű, hogy ilyenről lenne szó!
2008. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!