Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel jönnek meg a támogatások, ha mindjárt beadjuk a papírokat, ahogy lehet?

Figyelt kérdés
Gondolok a gyesre (mert azt fogok igényleni), a családi pótlékra és az egyszeri anyasági támogatásra. Melyik mikor jön meg, mi a tapasztalat?
2008. máj. 26. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Épp ma kaptam meg a januári gyest!!

Szörnyű, hogy milyen lassú az ügyintézés!

Családi pótlékot a beadás után 5 héttel küldték.

2008. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja adtuk be az igénylést a családi pótlékra és az egyszeri anyasági segélyre de még semmi.Szerintem semmi jóra nem lehet számítani...
2008. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne megkérdezni a tb-t,akár mennyire kínos,de akkor is ez egy támogatás és élni kell.A gyes felháborítóan kevés összeg és döbbenet,hogy most utalják ki a januárit én tuti bemennék.Tényleg addig miből élt az előttem író.Oké,hogy nemsokra elég,de akkor az összes támogatás csúszni fog majd fél évet,ez nonszensz!!A tb.pl nekem a táppénzt kiutalta 30nap után rögtön,de én fel is hívnám őket az tuti.
2008. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Terhességi Gyermekágyin vagyok, és van olyan hogy 5 részletben küldik az egy havi mennyiséget. Azt mondták, mikor felhívtam, hogy ez így szokás. A családi pótlékot meg 4 hónap múlva kaptam meg visszamenőleg is. Az egyszeri anysági 7 hétre kaptam.
2008. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok, ez nem túl bíztató...

Tudtam, hogy készülni kell rá, de hogy ennyire?:-(

Tényleg nagyon somorú...

De sajna mit tudunk tenni...

Akkor ezerrel tartalékolunk előre:-(

2008. máj. 27. 08:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én szerencsés vagyok ezen a téren.Ahogy beadtuk a papirokat rá 2 hétre átutaltak minden pénzt.csp.,thgys.,anyasági.Én sem gondoltam,hogy ilyen gyorsak lesznek.Kellemesen csalódtam.

5hetes kisfiu anyukája

2008. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is gyors volt ez (Békés megye), leadtuk a papírokat, és a következő héten a számlámon volt a pénz.
2008. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!