Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes Szegeden alapítványi...

Érdemes Szegeden alapítványi szobát fizetni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki félreértené: nincs fogadott orvosom, erre szánjuk inkább, ami töredéke annak, amit legombolna az orvos azért, ami amúgy is jár. És a férjem munkája miatt nem tudna pont látogatási időben jönni, oda meg bármikor jöhet. Meg a védőnőm is mondta, ha kifizetünk 4-5 napot, akkor nem rakhatnak ki idő előtt. Így, ha pl. besárgul a bébi, nem otthonról kell visszamenni, stb...
2008. máj. 17. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagyok szegedi, de szerintem már te magad is választ adtál a saját kérdésedre. Ha a férjed nem tud mindig időben látogatni, akkor persze érdemes, mert ott tényleg bmikor veled lehet. Szia
2008. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekelne, hogy valóban megéri-e, mert azért nem kevés pénzbe kerül, egy II. osztályú szálloda napi árával kell számolni...És ha tévhitben élek, és pl. bármikor jöhet látogatni...ilyesmire gondoltam.
2008. máj. 17. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem el sem tudod képzelni, mekkora előnye van egy ilyen szobának. Napi 10 e Ft a szoba, de szerintem az megfizethetetlen, hogy összevarrt seggel, bármikor ki tudsz menni a saját, különbejáratú, kifertőtlenített fürdőszobádba, a pici végig ott lehet veled, ha akarod, azt engedsz be a rokonságból, akit csak akarsz. Hangulatos a szoba, TV-s, de be se fogod kapcsolni, külön lehetsz a sokszor hisztizős kismamáktól, akiknek pont akkor fog rikácsolni a gyereke, mikor te épp álomba szenderülnél. Bejutni ilyen szobába nem egyszerű, mert bizonyos személyeknek tartják fent, és nagyon nagy igény van rá. Először is szülés előtt 1-2 hónappal fel kell íratkozni a várólistára, ami nem biztosíték arra, hogy meg is kapod a szobát. Még az én fogadott nőorvosomnak is 1 napot várnia kellett a szobára, aki pont a szegedi klinikán vezeti a szüléseket. Szerinted akkor mennyire nehéz bejutni?

34 hetes mami

U.I

Én a várólistán vagyok, és csak imádkozom, hogy aznap, mikor szülünk legyen 1 szoba szabad. (asszem 4.v 5 van)

Üdv

2008. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, nem gondoltam, hogy ilyen nehéz bejutni...Akkor időben jelezni fogom az igényemet, hátha...
2008. máj. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!