Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák nektek volt...

Császáros anyukák nektek volt cső vezetve a méhetekbe aminek a végén egy tasak volt, ebbe fojt a műtét utáni vér, váladék? Ha igen meddig? Mitől függ kinek van kinek nem?

Figyelt kérdés
Bocs ha bután fogalmaztam,de akinek volt az érti! Nekem volt,de a körülöttem lévő császáros kis mamiknak nem,pedig hatan voltunk egy szobában.

2012. márc. 19. 15:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
82%
Én eddig nem mertem válaszolni mert igazából csak találgatok és nem akartam senkit megsérteni de én úgy vettem észre,hogy a kövér kismamáknak van drénje főleg. Bár a mellettem fekvő kismamának is volt hiába vékony volt viszont ő már 2 hónapja kórházban volt előtte meg mindenféle komplikációi voltak. Én is megkérdeztem tőle,hogy miért van neki olyanja és ezt mondta. Állítólag az elsővel neki sem volt. Engem is 2x császároztak és nekem sem volt. Ott a kórházban. Még 2 kismamán láttam ilyen zacsit de mindkettő minimum 90kg-os volt. Gondolom nekik nehezebben gyógyul a seb, félő, hogy begyullad vagy valami.
2012. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Amúgy nekem volt egy lábfejműtétem is és akkor viszont volt drénem. Pedig a lábfejemen még annyi háj sincs mint a. Hasamon. :O
2012. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
84%

Most őszintén...akinek más műtétje van, az is kap drént. Még akkor is előfordulhat, ha egy vékony ember lába ujját műtik, ami nem dundi...

Felejtsük már el ezt a kövér-nem kövér dolgot.

2012. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Most ezen felesleges összeveszni. Az tény hogy én túlsúlyos vagyok és nekem volt! Ahol szültem rajtam kívül senkinek nem volt az egész szülészeten. Igaz voltak még túlsúlyos kismamák,de ők nem császárral szültek.
2012. márc. 19. 20:12
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam van felesleg, kétszer szültem császárral, de hála égnek egyszer sem kaptam draint.

Szerintem orvos és/vagy kórház függő.

Budapest, Sote II.

2012. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Én a Dél-Pestiben szültem,de magán orvosom volt,és a magán rendelésére jártam.
2012. márc. 19. 21:27
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, mert amikor a kisfiammal császároztak, a dokim ugyanaznap császározta a szobatársamat is és neki volt zacsija, nekem nem. Nem tudom mitől függhet, nem volt kövér a másik anyuka. A második babánál sem volt csövem.
2012. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg se nem dokifüggő, se nem kórházfüggő, se nem testsúlyfüggő. Csak gondoljatok bele: minden műtét más és más, mást látnak a dokik, ahogy felnyitnak minket. Nincs két egyforma seb, nincs két egyforma vágás, nincs két egyforma méhfal, stb. Valószínűleg műtét közben látszik, hogy ki mennyire vérzik, mennyire váladékozik, mennyire fog tudni könnyen ürülni, és egyben gyógyulni a méhfal. Valószínűleg ez alapján döntenek, hogy kinek van ilyen zacsira szüksége, és kinek nincs.
2012. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kövérség függő a dolog. Én 57 kilósan mentem a kórházba, és 2 db dréncsövem is volt. A műtét másnapján szedték ki őket.

Egy ismerős kismamának csak 1 volt (ugyanaz a kórház), pedig őt 90 kilósan császározták. Azt viszont én sem tudom, hogy mitől függ, hogy beteszik-e vagy nem, és ha igen, akkor hányat.

2012. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Na most már aztán tényleg össze vagyok zavarodva! Nekem csak 1volt,de nem is volt benne semmi,csak a csőben volt egy pici véres váladék.

Akkor zavart mert senki másnak nem volt rajtam kívül a szülőszobán! Valaki megkérdezhetné az orvosát hogy akkor mégis mi a helyzet,mikor legközelebb megy hozzá!!!

2012. márc. 19. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!