Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés István kórházban,...

Szülés István kórházban, terhesgondozás máshol?

Figyelt kérdés

Volt valaki így? Tapasztalatok? Hogy intéztétek?

Köszi!!!


2012. márc. 13. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is igy vagyok, mert a terhesgondozásom sztk-s, nincsen fogadott dokim, nem is kell, mert első gyerekemnél fogadtam és csalódtam! Uh-ra 2 szer kellett menni az Istvánba, azóta sztk-ba csinálják azt is! Szülni oda megyek én is. Ha nem vérzek, akkor nem hivok mentőt, férjem bevisz, ott felvesznek, és ennyi! Nem értem, mit értesz az alatt hogy hogy intézzük?
2012. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy érti,hogy (talán) területileg nem oda tartozik,esetleg fogadott orvosa sincs ott...viszont ott szeretne szülni és nem csak be akar állítani oda amikor már beindult a szülése,úgy,hogy előtte sosem járt ott..Engem is érdekelnek a válaszok amiket kapsz.Hasonló cipőben járunk :).
2012. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: Pontosan! :)

Nem lesz fogadott dokim, de ott szeretnék szülni, terhesgondozásra máshova járok sztk-ba, területileg sem tartozom oda. Gondolom nem állíthatok be, hogy jöttem szülni, állítólag szülésznő fogadásával megoldható.

2012. márc. 13. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron szültem az Istvánban. Területileg máshová tartozom, fogadott dokim és szülésznőm sem volt. Terhesgondozásra egy másik kerületbe jártam, sztk-ba.

Amikor éjjel elfolyt a vizem, párommal bepattantunk a kocsiba és irány az István. Kutya sem kérdezte miért oda mentünk. Rendesen elláttak.

2012. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!