Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért tudtok eredményeket?...

Miért tudtok eredményeket? Pl:3111, vagy az hogy mekkora a baba? Magándoki miatt?

Figyelt kérdés
Engem 28hetesen UH-tak és most megyek 37+3naposan.Megrövidült a méhnyakam és zárt vagyok.Ennyit tudok.Sztk alapon.
2009. máj. 26. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is SZTK-ba járok, nincs magándokim, de UH-n mindig megmérik a buksiját, a combcsont hosszát, stb., ami rajta van azon a kis papíron, amit kapok. Súlybecslés volt a 32. héten, h kb. mekkora a baba, azt onnan tudom. De én úgy tudtam, ez kötelező mindenhol.

A dokitól én is csak annyit tudok meg, h nyitott v. zárt-e a méhszájam, a méhnyak hosszát nekem UH-n nézik, ill. mérik le.

2009. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig mindent pontosan rögzítenek-a magán dokim,és a másik dokim is,aki az sztk-ban van és a terhesrendelést vezeti-és a vizsgálat közben mondja is nekem(mindent,amit lát,vagy érez,és a hozzá tartozó adatokat is)
2009. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem értem, szerintem kötelező lenne papírt adniuk mindenről, én a barossba jártam, ingyen ott is adta erről mindig papírt, ha nem adnak kérjél, és KÉRDEZZ csak meg mindent a dokitól, jogod van mindent tudni a terhességgel kapcsolatban!!!!!!!
2009. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 28hetes UH-on rajta vannak a baba méretei,de súlybecslés nincs.És mivel nem UH-tak azóta,akkor azért nem tudok (Pl:2111)adatokat.Holnap viszont rákérdezek,ha most se adna semmit.Mellesleg bármikor szülhetek a doki szerint.
2009. máj. 26. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
A pl. 3111-et nem UH-n nézik, hanem kézi vizsgálattal. Ez a számokban kifejezett formája a "megrövidült a méhnyakam és zárt vagyok" mondatnak. Nagy eséllyel ez 2000-es értéket jelent. Elvileg a kiskönyvedben kellene ezeket vezetnie a dokinak.
2009. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs a kiskönyvben semmi ilyen.
2009. máj. 26. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:

A kiskönyv, a leletek azért lennének fontosak, hogy ha mész szülni, lássák az előéletedet.

Nagyon ne aggódj, pont ez a 4 számjegy már annyira nem érdekes. Inkább a vércsoport, baktérium- tenyésztés eredménye, fertőzés-vizsgálatok kellenek -már amennyire belefolytam a témába. Remélhetőleg a védőnő beírta ezeket a könyvedbe a leletek alapján, de ha a leletek megvannak, az is jó.

2009. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vér és vizelet,kenet és ellenanyag vizsgálat megvolt.Még nincs beírva.De a kenetem nem biztos hogy jó.Már föltettem ezt a kérdést is.
2009. máj. 26. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is sztk-ba jártam. Nekem 36 hetesen volt utoljára UH. 38.héten közölte a dokim, hogy ekkor ezután a kórházba menjek, majd a 6 hetes vizsgálat a következő vele. A fent leírt vizsgálatok a fontosak, kérik szülés előtt. A méhnyakad nemcsak megrövidült, hanem nyíltál is, ha a 4 szám végén egyesek vannak. de van doki, akinél az 1ujjnyi még semminek számít! Nálam is így volt! Ha a kenet nem jó, azt kezelik még, kérdezz rá! Meg mindenre bátran, jogod van tudni! A kiskönyvben nekem sem volt minden beírva, viszont a leleteket meg kell kapnod!
2009. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam a Dr-nál.Kérnem kellet,hogy UH-on meg!!!Így kiderült,hogy faros a baba(császár).A súlyát nem tudja megbecsülni,mert nem elég jó a gépe,csak annyit,hogy érett magzat.És most se kaptam négyjegyű (pl:1111)adatot.Köszönöm a válaszaitokat.
2009. máj. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!