Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen orvos Erdődi Zoltán?

Milyen orvos Erdődi Zoltán?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szolnoki Erdődiről van szó: orvosilag nem tudom milyen, emberileg elrettentett tőle, amit az ismerőseim meséltek. Állítólag heti egy (!) órát adott meg, amikor a kismamái felhívhatják a nyűgjeivel. Most akkor mit csináljak, ha mondjuk a szerda délelőtt az az egy óra és csütörtök délután van bajom? Várjak egy hetet?
2008. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Reagálva az előző válaszolóra, nem tudom, kitől hallotta, hogy hetente 1 órában lehet felhívni!?Én személy szerint hozzá járok, és ilyet még véletlenül sem mondott.Jelenleg 28.hetes várandós vagyok, és mikor megkérdezem a konroll végén, h mikor kell mennem megint,a válasz az, h ha nincs semmi gondom, akkor 1 hó múlva, de probléma esetén felhívhatom nyugodtan.Előfordult már az is, h nem tudtam elérni, és ő hívott vissza.

A magánrendelésén elég nagy a tumultus, az biztos,sorszámot kell húzni, és sokszor 10-20 perc alatt elfogy a 30 szám, amit rendelés elején kitesz a váróba, de mindig szán elegendő időt a betegre, és nem rázza le 5 perc alatt.

Én eddig nem tudok róla rosszat mondani, hallani már én is hallottam negatívumot, na de melyik orvosról nem?

A személyes tapasztalat a mérvadó mindig, én azt mondom.

Első szülésem lesz, azt hiszem ott fog igazán eldőlni a véleményem róla.Egyébként én a pozitív vélemények alapján kezdtem el hozzá járni.

2008. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs igaza az elsőnek de az tuti hogy ismerősöm aki hozzá jár 2 hétig hívogatta mire hajlandó volt felvenni a telefonját.. Lol
2014. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!